Zumba ve Pilates Antrenörü Hocası İş İlanları 2020

Zumba ve pilates antrenörlüğü için sertifika eğitimlerine olan talep her geçen gün artıyor. Çünkü insanlar boş vakitlerinde bu iki aktivite için sıraya giriyor. Zumba ve pilates antrenörlüğü yapacak olan kişi, kendi işyerinde ya da bir işyerine bağlı olarak faaliyetlerini yürütebiliyor.

zumba ve pilates antrenörlüğü maaşları verilen ders saatine göre değişiklik gösteriyor. Dersin kapsamına göre saat başı 100 TL ile 500 TL gibi bir ücretlendirme yapılıyor.

Zumba ve Pilates Antrenörünün Görevleri

Zumba ve pilates antrenörü, bu iki aktiviteyi öğrencilerine öğretmekle yükümlüdür. Ancak pilatesin farkı segmentleri mevcuttur. Örneğin hamile pilatesi, yeni başlayan pilatesi ve aletli pilates bunlardan birkaçı. Zumba ve pilates antrenörü bu spor ve dans aktivitelerini, temelden öğrencilerine öğretir ve seviye geçişlerini sağlar. Haftanın belli saatlerinde ders veriyor olmasına rağmen, haftanın en az 5 günü çalışırlar. Bazen çalışma saatleri akşam ve resmi tatillere de denk gelebilir.

Zumba ve pilates antrenörlüğü maaşları kişinin çalışma saatine ve işin seviyesine bağlı aylık 2000 TL ile 15.000 TL olabilmektedir.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here