Vale İş İlanları 2020

Yüksek müşteri portföyü olan restoran ya da eğlence yerlerinde genel olarak gelen müşterilerin araçlarının park edilmesi için vale ihtiyacı doğacaktır.

İşletmeler vale çalıştırmak için koyacakları kurallar içerisinde araç sürmeyi biliyor olması ve güvenilir olmalarını beklerler. Gelen müşterilerin araçlarının emanet edileceği valeler yaptıkları görevlerin öneminin bilincinde olmaları beklenmektedir.

Valelerin Çalışma Saatleri Nasıldır?

İşletmelerde görev yapacak olan valelerin çalışma saatleri müşterilerin yoğun olarak geldikleri saatler arasında olacaktır. Genel olarak akşam ve gece saatlerinde çalışmaları beklenmektedir. Bu şekilde yoğun olarak gelen müşterilerin araçlarının sahiplerinden alınarak uygun yerlere park edilmesi sağlanacaktır.

Valelerin Ücretleri Ne Kadardır?

İşletmeler genel olarak valelerin maaşlarını asgari ücret olarak öderler. Ancak valelerin kazançları bununla sınırlı olmayacaktır. Bazı işletmeler yasaklamış olsa da genel olarak araç sahiplerinden alınan bahşişler nedeni ile bu meslek tercih edilmektedir. Alınan bu bahşişler özellikle büyük bir yerde görev alınıyor ise alınacak olan maaşları da geçecek duruma gelecektir.

Prestijli işletmelerin şartları daha ağır olsa da valelik mesleğinin iş imkanları genel olarak çok fazladır.

Vale mesleğine sahipseniz ve işe ihtiyacınız var ise alttaki bölümü doldurum kendiniz hakkında bir kaç cümle ile bize gönderiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here