Ön Muhasebe İş İlanları 2020

Büyük şirketlerden küçük işletmelere kadar yapılan muhasebesel işlemlerin kayıt altına alınması ön muhasebe personelleri aracılığı ile yapılmaktadır.

Ön muhasebe elemanları genel olarak günlük yapılan işlemlerin kayıtlarını tutarlar. Gelen faturalar, kesilecek olan faturalar, bu faturaların sistemlerine işlenmesi, tahsilatların yapılması gibi işlemler ön muhasebe personellerinin yaptıkları işler arasındadır.

Ön Muhasebe Elemanları Ne İş Yapar?

Ön muhasebe elemanlarının yaptıkları işler arasında yer alan işler genel muhasebe için hazırlık aşaması olarak kısaca özetlenebilir. Büyük firmalarda genel olarak genel muhasebe yapan ve ön muhasebe yapan personeller farklıdır. İşin öğrenilmesi sürecine kadar personellere ön muhasebe yaptırılmaktadır.

Ön Muhasebe Personelleri Ne Kadar Kazanır?

Çalışılan firmaların ücret politikalarına göre farklılık gösteriyor olsa da genel de asgari ücret civarında ücretler verilmektedir.

Ne Kadar Çalışılır?

Aynı şekilde çalışılacak olan firmalara göre değişiklik gösteriyor olsa da İş Kanununa göre günlük 9 saat ve haftalık 45 saat olmak üzere bir ayda en fazla 195 saat çalıştırılması gerekmektedir. Bu kanun maddesine göre ön muhasebe personellerinin çalışma saatleri değişiklik gösterebilir.

Ön muhasebe mesleğine sahipseniz ve iş bulamıyorsanız alttaki formu doldurunuz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

  1. suanda mali müşavirlik ofisinde çalışıyorum işletme ve bilanço fatura işleme kdv beyanı muhtasar ba bs sgk bildirgesi işçi giriş çıkış işlemleri çek işleme vs.işlemleri yapmaktayım işyeriyle alakalı hiçbir sıkıntım yok maddiyattan dolayı çıkıyorum iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here