İşkur Siirt Meslek Edindirme Kursları 2020

İş sahibi olmak isteyenler için meslek edindirme kursları özellikle farklı alanlarda kendilerini geliştirmek isteyenlerin tercihi olmaktadır.

İŞKUR tarafından sağlanmakta olan İŞKUR meslek edindirme kursları kendinizi geliştirmek istediğiniz alanda alacağınız eğitim sonrasında sertifika sahibi olmanızı sağlamaktadır. Farklı mesleklerde çalışmak isteyenlerin aranılan özelliklere sahip olması durumunda kayıt işlemlerini yaptırabilirler.

Kursa da eğitim almak isteyenlerin İŞKUR’a kayıtlı olmaları ve aynı zamanda işsiz olmaları gerekmektedir. 15 yaşının tamamlanması halinde kayıt işlemleri yapılabilir. Yetiştirilecek olan mesleklere göre kişilerde aranılan özelliklerin sahip olunması gerekmektedir. Gerekli koşullara sahip olunması durumunda meslek edindirme kursları kayıt işlemleri yapılarak bu alanda eğitim alınabilir.

İŞKUR Meslek Edindirme Kursları Başvuru

Kayıt yaptırmak isteyenler mesleki eğitim kursları için bulundukları bölgedeki İŞKUR merkezine ulaşım sağlayarak gerekli işlemleri gerçekleştirebilirler. Farklı alanlarda çalışma olanağı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen proje kapsamında özellikle meslek edindirme olanağı sağlamaktadır. Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilen çalışmalarda kursa kayıt olmak isteyenlerin en uygun mesleğe yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Kursun tamamlanması durumunda sertifika ile bu alanda çalışma olanağı sağlanmaktadır.

Açılmasını istediğiniz kursları bize yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here