İşkur Kocaeli (İzmit) Meslek Edindirme Kursları 2020

Türkiye’nin en büyük sanayi ve ticaret şehirlerinden biridir. İstanbul ve Bursa ilinden sonra Marmara Bölgesi’nin üçüncü en büyük ilidir. 2017 itibarıyla 1.883.270 kişilik nüfusa sahiptir. Adını 1320 yılında İzmit yöresini fetheden Akça Koca’dan almaktadır. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Kocaeli’lilere İşkur Kurslarının ayrıntılarını sunuyoruz. Kocaeli’nin çeşitli ilçelerinde açılan İşkur kursları genellikle meslek edindirmeye yöneliktir. Kocaeli’de iş arayan bay ve bayanların, özellikle iş garantili İşkur kurslarına vakit geçirmeden başvurmalarını öneriyoruz.

İşkur Kocaeli (İzmit) meslek edindirme kursları

Aşağıdaki bölümde ilçelere göre Kocaeli’de açılan İşkur kurslarının listesini göreceksiniz. Bu listede kursların ne zaman başlayıp ne zaman bittiği ve son başvuru tarihleri yer alıyor. Ayrıca mülakat, yaş sınırı ve öğretim durumu gibi ekstra bilgileri de sunuyoruz. Kocaeli’deki İşkur kurslarının toplam kaç saat olduğunu, kaç gün süreceğini ve hangi gün ve saatlerde kurslara gitmeniz gerektiğini de göreceksiniz. İstediğiniz kursa kayıt olduktan sonra siz de İşkur sayesinde Kocaeli ilinde meslek sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Kocaeli İşkur Meslek Edindirme eğitim merkezlerinin yerlerini öğrenebilirsiniz.

İşkur kurslarının ücretsiz olduğunu, üstelik, kursa gittiğiniz günler için ücret aldığınızı ve sigortanızın yatırıldığını da hatırlatmak isteriz.

Kursların yanında kocaeli iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Mobil kullanıcılar için uyarı: Detayları görebilmek için telefonunuzu yan çeviriniz.

Ilçe Meslek Başlangıç Tarihi Son Başvuru Tarihi Statü Kurs Türü
GEBZE İşletmeci 30.10.2018 30.10.2018 Açılmış GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI
KARTEPE Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor) 17.12.2018 08.11.2018 Açılmış MEK/İSTİHDAM GARANTİLİ
İZMİT Stilist 14.11.2018 31.10.2018 Açılmış MEK/İSTİHDAM GARANTİSİZ

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here