İşkur Kırklareli Meslek Edindirme Kursları 2020

Kırklareli, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında, doğuda Karadeniz, güneyde Tekirdağ, batıda Edirne ve kuzeyde Bulgaristan’nın Burgaz ili ile çevrili il. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Kırklareli’lılara İşkur Kurslarının ayrıntılarını sunuyoruz. Kırklareli’nin çeşitli ilçelerinde açılan İşkur kursları genellikle meslek edindirmeye yöneliktir. Kırklareli’de iş arayan bay ve bayanların, özellikle iş garantili İşkur kurslarına vakit geçirmeden başvurmalarını öneriyoruz.

İşkur Kırklareli meslek edindirme kursları

Aşağıdaki bölümde ilçelere göre Kırklareli’de açılan İşkur kurslarının listesini göreceksiniz. Bu listede kursların ne zaman başlayıp ne zaman bittiği ve son başvuru tarihleri yer alıyor. Ayrıca mülakat, yaş sınırı ve öğretim durumu gibi ekstra bilgileri de sunuyoruz. Kırklareli’deki İşkur kurslarının toplam kaç saat olduğunu, kaç gün süreceğini ve hangi gün ve saatlerde kurslara gitmeniz gerektiğini de göreceksiniz. İstediğiniz kursa kayıt olduktan sonra siz de İşkur sayesinde Kırklareli ilinde meslek sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Kırklareli İşkur Meslek Edindirme eğitim merkezlerinin yerlerini öğrenebilirsiniz.

İşkur kurslarının ücretsiz olduğunu, üstelik, kursa gittiğiniz günler için ücret aldığınızı ve sigortanızın yatırıldığını da hatırlatmak isteriz.

Kursların yanında kırklareli iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Mobil kullanıcılar için uyarı: Detayları görebilmek için telefonunuzu yan çeviriniz.

Ilçe Meslek Başlangıç Tarihi Son Başvuru Tarihi Statü Kurs Türü
KIRKLARELİ MERKEZ Çoban/Sürü Yönetim Elemanı (Küçükbaş Hayvan) 05.11.2018 02.11.2018 Açılmış MEK/İSTİHDAM GARANTİSİZ

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here