İşkur Kilis Meslek Edindirme Kursları 2020

Kilis; Türkiye’nin güneydoğusunda yer alan, Suriye ile komşu bir sınır ilidir. İllin doğu, batı ve kuzeyinde Gaziantep, güneyinde ise Suriye yer almaktadır. Gaziantep’e 58 km uzaklıkta olan Kilis, Suriye sınırına ise 10 km uzaklıktadır. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Kilis’lilere İşkur Kurslarının ayrıntılarını sunuyoruz. Kilis’in çeşitli ilçelerinde açılan İşkur kursları genellikle meslek edindirmeye yöneliktir. Kilis’te iş arayan bay ve bayanların, özellikle iş garantili İşkur kurslarına vakit geçirmeden başvurmalarını öneriyoruz.

İşkur Kilis meslek edindirme kursları

Aşağıdaki bölümde ilçelere göre Kilis’te açılan İşkur kurslarının listesini göreceksiniz. Bu listede kursların ne zaman başlayıp ne zaman bittiği ve son başvuru tarihleri yer alıyor. Ayrıca mülakat, yaş sınırı ve öğretim durumu gibi ekstra bilgileri de sunuyoruz. Kilis’teki İşkur kurslarının toplam kaç saat olduğunu, kaç gün süreceğini ve hangi gün ve saatlerde kurslara gitmeniz gerektiğini de göreceksiniz. İstediğiniz kursa kayıt olduktan sonra siz de İşkur sayesinde Kilis ilinde meslek sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Kilis İşkur Meslek Edindirme eğitim merkezlerinin yerlerini öğrenebilirsiniz.

İşkur kurslarının ücretsiz olduğunu, üstelik, kursa gittiğiniz günler için ücret aldığınızı ve sigortanızın yatırıldığını da hatırlatmak isteriz.

Kursların yanında kilis iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Mobil kullanıcılar için uyarı: Detayları görebilmek için telefonunuzu yan çeviriniz.

Ilçe Meslek Başlangıç Tarihi Son Başvuru Tarihi Statü Kurs Türü
KİLİS MERKEZ İşletmeci 19.11.2018 18.11.2018 Açılmış GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI
KİLİS MERKEZ İşletmeci 12.11.2018 11.11.2018 Açılmış GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI
KİLİS MERKEZ İşletmeci 05.11.2018 04.11.2018 Açılmış GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here