İşkur Kayseri Meslek Edindirme Kursları 2020

İçanadolu bölgemizin önemli kentlerinden biri olan Kayseri’de açılmış ve açılacak olan güncel İşkur kurslarını sizin için araştırdık. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Kayseri’lilere İşkur Kurslarının ayrıntılarını sunuyoruz. Kayseri’nin çeşitli ilçelerinde açılan İşkur kursları genellikle meslek edindirmeye yöneliktir. Kayseri’de iş arayan bay ve bayanların, özellikle iş garantili İşkur kurslarına vakit geçirmeden başvurmalarını öneriyoruz.

İşkur Kayseri meslek edindirme kursları

Aşağıdaki bölümde ilçelere göre Kayseri’de açılan İşkur kurslarının listesini göreceksiniz. Bu listede kursların ne zaman başlayıp ne zaman bittiği ve son başvuru tarihleri yer alıyor. Ayrıca mülakat, yaş sınırı ve öğretim durumu gibi ekstra bilgileri de sunuyoruz. Kayseri’deki İşkur kurslarının toplam kaç saat olduğunu, kaç gün süreceğini ve hangi gün ve saatlerde kurslara gitmeniz gerektiğini de göreceksiniz. İstediğiniz kursa kayıt olduktan sonra siz de İşkur sayesinde Kayseri ilinde meslek sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Kayseri İşkur Meslek Edindirme eğitim merkezlerinin yerlerini öğrenebilirsiniz.

İşkur kurslarının ücretsiz olduğunu, üstelik, kursa gittiğiniz günler için ücret aldığınızı ve sigortanızın yatırıldığını da hatırlatmak isteriz.

Kursların yanında kayseri iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Mobil kullanıcılar için uyarı: Detayları görebilmek için telefonunuzu yan çeviriniz.

Ilçe Meslek Başlangıç Tarihi Son Başvuru Tarihi Statü Kurs Türü
AKKIŞLA El Nakışçısı 05.11.2018 31.10.2018 Açılmış MEK/İSTİHDAM GARANTİSİZ
KOCASİNAN Kilim Dokuyucu (El Tezgahı) 01.11.2018 29.10.2018 Açılmış MEK/ÖZEL POLİTİKA

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here