İşkur İstanbul Meslek Edindirme Kursları 2020

Türkiye’de yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık, ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan en önemli şehridir. 2020 yılında başlayacak olan İşkur yeni eğitimleri sayesinde sizlerde yapmak istediğiniz yeni iş hakkında eğitim alabilirsiniz. Meslek edinmek istemiş olduğunuz branş için İşkur eğitim merkezlerinden alacağınız eğitimler sonucunda yeni bir iş yeri açabilir ya da yeni bir meslek sahibi olabilirsiniz. İstanbul İşkur meslek edindirme ilanları 2020’e ait yeni takvim yayınlanmış durumda. Sizlerde alt kısımda hangi branştan eğitim almak istiyorsanız ve eğitimin verileceği tarih aralığı sizler için uygun size İşkur eğitim merkezlerine giderek eğitim alabilirsiniz.

İşkur İstanbul meslek edinme kurslar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için ilk etapta aşağıdaki tabloda yer alan Meslek Kursu No bölümündeki numaralara tıklayıp meslek eğitiminin hangi il ve ilçede verileceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Toplamda kaç gün süreceği, hangi tarihte başlayacağı ve hangi tarihte biteceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. İşkur İstanbul meslek edindirme kursları 2020 yılına özel olarak aşağıdaki tabloda güncellenmiştir. Eğitim almak istediğiniz derslerin son güncel halini buradan görebilir ve yeni İşkur İstanbul meslek edindirme kursları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğitim günlerine ulaşabilmek için Meslek No bölümündeki kurs numarasına tıklamanız yeterli olacaktır.

İşkur İstanbul Meslek Edindirme Kursları Hangi İlçelerde Verilmektedir?
İşkur’dan eğitim almak istiyorsanız sizlerde 2020 Aralık ayına özel olarak seçilmiş olan branşlardan eğitimlerinizi alabilirsiniz. Peki, İşkur meslek edindirme kursları hangi ilçelerde eğitim vermektedir? İşkur 2020 yılına özel olarak, İstanbul – Maltepe, İstanbul – Zeytinburnu, İstanbul – Çatalca, İstanbul – Beyoğlu, İstanbul – Fatih ve son olarak İstanbul – Pendik ilçelerinde eğitimlerini devam ettirmektedir.

Kursların yanında istanbul iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Mobil kullanıcılar için uyarı: Detayları görebilmek için telefonunuzu yan çeviriniz.

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here