İşkur Iğdır Meslek Edindirme Kursları 2020

Doğu Anadolu Bölgemizin güzide şehirlerinden olan Iğdır’da açılmış ve açılacak olan güncel İşkur kurslarını sizin için araştırdık. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Iğdır’lılara İşkur Kurslarının ayrıntılarını sunuyoruz. Iğdır’ın çeşitli ilçelerinde açılan İşkur kursları genellikle meslek edindirmeye yöneliktir. Iğdır’da iş arayan bay ve bayanların, özellikle iş garantili İşkur kurslarına vakit geçirmeden başvurmalarını öneriyoruz.

İşkur Iğdır meslek edindirme kursları

Aşağıdaki bölümde ilçelere göre Iğdır’da açılan İşkur kurslarının listesini göreceksiniz. Bu listede kursların ne zaman başlayıp ne zaman bittiği ve son başvuru tarihleri yer alıyor. Ayrıca mülakat, yaş sınırı ve öğretim durumu gibi ekstra bilgileri de sunuyoruz. Iğdır’daki İşkur kurslarının toplam kaç saat olduğunu, kaç gün süreceğini ve hangi gün ve saatlerde kurslara gitmeniz gerektiğini de göreceksiniz. İstediğiniz kursa kayıt olduktan sonra siz de İşkur sayesinde Iğdır ilinde meslek sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Iğdır İşkur Meslek Edindirme eğitim merkezlerinin yerlerini öğrenebilirsiniz.

İşkur kurslarının ücretsiz olduğunu, üstelik, kursa gittiğiniz günler için ücret aldığınızı ve sigortanızın yatırıldığını da hatırlatmak isteriz.

Kursların yanında ığdır iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Ilçe Meslek Başlangıç Tarihi Son Başvuru Tarihi Statü Kurs Türü
IĞDIR MERKEZ Çocuk Bakım Elemanı (Özel Eğitim Gerektiren Bireyler) 22.10.2018 22.10.2018 Açılmış İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI (İEP)
IĞDIR MERKEZ Kesimci (Konfeksiyon) 01.11.2018 25.10.2018 Açılmış MEK/İSTİHDAM GARANTİLİ

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here