İşkur Hatay Meslek Edindirme Kursları 2020

Türkiye’nin en kalabalık on üçüncü şehri. 2017 yılı itibarıyla 1.575.226 nüfusa sahiptir. Akdeniz Bölgemizin en önemli şehirlerinden olan Hatay’da (Antakya’da) açılmış ve açılacak olan güncel İşkur kurslarını sizin için araştırdık. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Hatay’lılara İşkur Kurslarının ayrıntılarını sunuyoruz. Hatay’ın çeşitli ilçelerinde açılan İşkur kursları genellikle meslek edindirmeye yöneliktir. Hatay’da iş arayan bay ve bayanların, özellikle iş garantili İşkur kurslarına vakit geçirmeden başvurmalarını öneriyoruz.
İşkur Hatay (Antakya) meslek edindirme kursları
Aşağıdaki bölümde ilçelere göre Hatay’da açılan İşkur kurslarının listesini göreceksiniz. Bu listede kursların ne zaman başlayıp ne zaman bittiği ve son başvuru tarihleri yer alıyor. Ayrıca mülakat, yaş sınırı ve öğretim durumu gibi ekstra bilgileri de sunuyoruz. Hatay’daki İşkur kurslarının toplam kaç saat olduğunu, kaç gün süreceğini ve hangi gün ve saatlerde kurslara gitmeniz gerektiğini de göreceksiniz. İstediğiniz kursa kayıt olduktan sonra siz de İşkur sayesinde Hatay ilinde meslek sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Hatay İşkur Meslek Edindirme eğitim merkezlerinin yerlerini öğrenebilirsiniz.

İşkur kurslarının ücretsiz olduğunu, üstelik, kursa gittiğiniz günler için ücret aldığınızı ve sigortanızın yatırıldığını da hatırlatmak isteriz.

Kursların yanında hatay iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Mobil kullanıcılar için uyarı: Detayları görebilmek için telefonunuzu yan çeviriniz.

Ilçe Meslek Başlangıç Tarihi Son Başvuru Tarihi Statü Kurs Türü
ANTAKYA Aşçı Yardımcısı 01.11.2018 30.10.2018 Açılmış MEK/İSTİHDAM GARANTİLİ

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

2 BAŞVURULAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here