İşkur Gümüşhane Meslek Edindirme Kursları 2020

Gümüşhane, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan, Türkiye’nin bir ilidir. Gümüşhane’de açılmış ve açılacak olan güncel İşkur kurslarını sizin için araştırdık. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Gümüşhane’lilere İşkur Kurslarının ayrıntılarını sunuyoruz. Gümüşhane’nin çeşitli ilçelerinde açılan İşkur kursları genellikle meslek edindirmeye yöneliktir. Gümüşhane’de iş arayan bay ve bayanların, özellikle iş garantili İşkur kurslarına vakit geçirmeden başvurmalarını öneriyoruz.

İşkur Gümüşhane meslek edindirme kursları

Aşağıdaki bölümde ilçelere göre Gümüşhane’de açılan İşkur kurslarının listesini göreceksiniz. Bu listede kursların ne zaman başlayıp ne zaman bittiği ve son başvuru tarihleri yer alıyor. Ayrıca mülakat, yaş sınırı ve öğretim durumu gibi ekstra bilgileri de sunuyoruz. Gümüşhane’deki İşkur kurslarının toplam kaç saat olduğunu, kaç gün süreceğini ve hangi gün ve saatlerde kurslara gitmeniz gerektiğini de göreceksiniz. İstediğiniz kursa kayıt olduktan sonra siz de İşkur sayesinde Gümüşhane ilinde meslek sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Gümüşhane İşkur Meslek Edindirme eğitim merkezlerinin yerlerini öğrenebilirsiniz.

İşkur kurslarının ücretsiz olduğunu, üstelik, kursa gittiğiniz günler için ücret aldığınızı ve sigortanızın yatırıldığını da hatırlatmak isteriz.

Kursların yanında gümüşhane iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here