İşkur Erzurum Meslek Edindirme Kursları 2020

Erzurum, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehri. 2015 itibarıyla 779.321 kişilik nüfusa sahiptir ve 999 kişi göç vermiştir. Nüfus bakımından Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük üçüncü ilidir. Denizden yüksekliği yaklaşık 1900 m olan Erzurum, tarihin ilk dönemlerinden beri yerleşim yeridir.

İşkur meslek edindirme kurslarının verildiği illerden biri de doğu anadolu bölgemizin en büyük illerinden olan dadaşlar diyarı Erzurum ilimizdir. Erzurum halkı için açılmış olan İşkur Erzurum Meslek Edindirme Kursuları iş arayan,meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen Erzurum’lulara hizmet vermektedir. Erzurum’da iş arayan bay ve bayanlar,garantili iş sahibi olmak istiyorsanız İşkur’un Erzurum iline özel olarak açmış olduğu İşkur Erzurum Meslek Edindirme Kursularına vakit geçirmeden başvurularınızı yapmalısınız. İşkur’un ücretsiz bir şekilde verdiği bu kurslar iş garantili kurslardır. Peki İşkur Erzurum Meslek Edindirme Kursularının başvuru tarihleri ne zaman?

İşkur Erzurum Meslek Edindirme Kursuları Ne zaman?
Eğer yeni bir iş arıyorsanız yada yeni bir meslek öğrenmek istiyorsanız İşkur meslek edindirme kursları tabiri caizse arayıp da bulunamayacak hizmetlerden birisidir.

İşkur Erzurum Meslek Edindirme Kurslarını, İşkur Erzurum kurs merkezlerini ve başvuru tarihlerini aşağıdaki bölümde öğrenebilirsiniz. İşkur Erzurum Meslek Edindirme Kursuları bölümümüzü inceleyerek İşkur’unun ücretsiz meslek edindirme kurslarına başvurabilir,eğitimleri tamamladıktan sonra yeni bir iş sahibi olabilirsiniz.

Kursların yanında erzurum iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Mobil kullanıcılar için uyarı: Detayları görebilmek için telefonunuzu yan çeviriniz.

Ilçe Meslek Başlangıç Tarihi Son Başvuru Tarihi Statü Kurs Türü
YAKUTİYE Halı Dokuyucu (El Tezgahı) 30.10.2018 23.10.2018 Açılmış MEK/ÖZEL POLİTİKA
OLTU İşletmeci 07.11.2018 01.11.2018 Açılmış GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here