İşkur Çanakkale Meslek Edindirme Kursları 2020

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu’da, kendi adıyla anılan boğazın en dar kıyısında yer alan bir kenttir. Merkez ilçe nüfusu 2016 yılı verilerine göre 165.517 kişidir.

Çanakkale’de açılmış ve açılacak olan güncel İşkur kurslarını sizin için bir araya getirdik. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Çanakkale’lilere İşkur Kurslarının ayrıntılarını yazıyoruz. Çanakkale’nin çeşitli ilçelerinde açılan İşkur kursları genellikle meslek edindirme amaçlıdır. Çanakkale’de iş arayan bay ve bayanların, özellikle iş garantili İşkur kurslarına vakit geçirmeden başvurmalarını öneriyoruz.

İşkur Çanakkale Meslek Edindirme Kursları

Aşağıdaki bölümde ilçelere göre Çanakkale’de açılan İşkur kurslarının listesini bulabilirsiniz. Bu listede kursların ne zaman başlayıp ne zaman bittiği ve son başvuru tarihleri yer alıyor. Ayrıca mülakat, yaş sınırı ve öğretim durumu gibi ekstra bilgileri de sunuyoruz. Çanakkale’deki İşkur kurslarının toplam kaç saat olduğunu, kaç gün süreceğini ve hangi gün ve saatlerde kurslara gitmeniz gerektiğini de göreceksiniz. İstediğiniz kursa kayıt olduktan sonra siz de İşkur sayesinde Çanakkale’de meslek sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Çanakkale İşkur Meslek Edindirme eğitim merkezlerinin yerlerini öğrenebilirsiniz.

İşkur kurslarının ücretsiz olduğunu, üstelik, kursa gittiğiniz günler için ücret aldığınızı ve sigortanızın yatırıldığını da hatırlatmak isteriz.

Kursların yanında çanakkale iş ilanları kategorisine de göz atmanızı isteriz.

Açılmasını istediğiniz başka kurs varsa alttaki bölüme yazabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here