İnternette Dosya Yükleyerek Para Kazanma 2020

İnternet üzerinde para kazanmanın pek çok yolları var artık. Son trend dosya yükleyerek para kazanmak.

İnternette o kadar çok bilgi var ki, aynı konu ile ilgili yüzlerce makale, video, fotoğraf bulabilmek artık mümkün. Doğal olarak bunlar içinden sıyrılabilmek ve iş yapabilmek için tanınırlığınızın olması gerekiyor. Bunu sağlamak için de şirketler ödeme yapmaya hazırlar.

Sistem Nasıl İşliyor?

Dosya indirerek para kazanmak isteyenler, aşağıda isimleri verilmiş sitelere üye oluyorlar. Üye olduğunuz siteden indirdiğiniz her dosya, sizin kazanç kapınız oluyor. Şöyle çalışıyorsunuz: İndirdiğiniz dosyanın linkini bulunduğunuz bütün sanal ortamlarda paylaşıyorsunuz.

Paylaşım yaptığınız kişiler, sizin indirip paylaştığınız dosyaları merak edip indirirse siz de para kazanmış oluyorsunuz.

Herkes Memnun

Tanıtım amacı ile dosyasını indirdiğiniz şirket durumundan memnun, çünkü potansiyel müşteriye ulaşma şansı elde etmiş oluyor. Üye olup hesap açtırdığınız şirket durumdan memnun, hemen para kazanmaya başlıyor. Dosyayı indirip, paylaşım yapan siz memnun, para kazanma şansı elde ediyorsunuz. Sizin paylaştığınız dosyayı indiren son kullanıcı memnun, daha önce sizin denetiminizden geçtiği için, işine yarayan bir dosya olduğundan emin şekilde, uğraşmadan dosyaya ulaşıyor, zaman kazanıyor. E malum günümüzde vakit de nakittir….

İşte Siteler

Sistem sizin de ilginizi çektiyse, işte dosya yükleyerek para kazanabileceğiniz adresler;

Uploadpay.com
Sharecash.org
Filecopter
Turbobit
Dollarupload
Filemates
Netload
Letitbit

En çok talep gören dosya fikirlerini öğrenmek isterseniz alttaki yorum bölümüne yazarsanız e-kitap tarzında size gönderebiliriz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here