Hayvan Hastanesi Hasta Kabulcü İş İlanları 2020

Hayvan hastanesi hasta kabulcü mesleği genel olarak yetkinliklere göre kısa süre içerisinde kolaylıkla iş bulunabilecek meslekler arasında yer almaktadır.

Hayvan hastanelerinin giriş-çıkış işlemlerinin yapılabilmesi, gelen hayvanların durumları ile ilgili olarak ilgilenilmesi gereken konulardaki takiplerin yapılması gibi görevleri olan hayvan hastanesi hasta kabulcü mesleği normal hastanelerdeki görevlilerle aynıdır.

Hayvan Hastanesi Hasta Kabulcü Çalışma Saatleri

Hayvan hastaneleri genel olarak 24 saat çalışma prensibine göre hizmet vermektedir. Devlet kurumları arasında da hayvan hastaneleri bulunduğu gibi özel sektör de bu sektörde hizmet vermektedir. Bu nedenle hayvan hastanesi hasta kabulcü çalışma saatleri vardiyalı olarak hazırlanmaktadır.

Hayvan Hastanesi Hasta Kabulcü Maaşları

Hasta kabulcülere genel olarak asgari ücret tutarında maaş verilmektedir. Çalışma şartlarına göre yapılacak olan fazla çalışmalar karşılığında maaşları artabilecektir. Bunun yanı sıra bazı hastanelerde uygulanan prim sistemleri ile de aylık kazançları artabilmektedir. Hayvan hastanesi hasta kabulcü maaşları bu tür değişkenler ile birlikte değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak hastanelerde çalışan hasta kabulcüler aynı şartlar altında çalışmaktadır.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here