Hafta Sonu Yapılabilecek Ek İşler 2020

Günümüzde maalesef çalışanın kazancı bir aileyi geçindirmeye yetmiyor. Dolayısı ile hafta sonu yapılabilecek ek işler düşünülmeye başlar.

Broşür Dağıtımı

Ek gelir ihtiyacı olan kesimin başında öğrenciler geliyor. Onların kolaylıkla yapabileceği pek çok iş var. Öğrenci broşür dağıtırken, kendisine verilen bölgeyi de tanımış ve biraz da gezmiş olur. Eğlenceli…

Anketörlük

Broşür dağıtımlarında olduğu gibi, gezmeyi ama aynı zamanda yeni insanlar ile tanışmayı ve konuşmayı seven gençler için anketörlük önerilebilir. Yine şirketin kendilerine verdikleri bölgede bu kez, insanlarla konuşarak anket sorularını cevaplatabilir, yeni bağlar oluşturabilirsiniz. Hemen her şehirde anket çalışması yaptıran firmaları bulmak fazlaca uğraş da gerektirmez.

Organizasyon Elemanları

Pek çok organizasyon firması, yüksek sezonlarında eleman ihtiyacını daha çok duyarlar. Sadece malzeme götürüp getirmek için bile olsa, devamlı personelleri yoğun olduğu için ek elemana ihtiyaç olur. Bunun dışında, organizasyonlarda çalışmak üzere garsonluk yapacak gençlere de ihtiyaç olur. Bu fırsatları da değerlendirmek gerekir.

Motorlu Taşıma

FastFood tarzı restaurantlarda, alınan siparişin teslimi için özellikle hafta sonlarında daha fazla ihtiyaç olur. Motorlu teslimat olacağı için ehliyetin olması gerekiyor tabii. Bu tür bir iş aradığınızda da çevredeki herhangi bir fast food restauranta gidip, görüşebilirsiniz.

Ek gelir ihtiyacı olanların çevrelerine biraz daha dikkatli bakması gerekiyor sadece. Böylece hafta sonları yapılabilecek işler ile ek gelir imkanı sağlanabilir.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

  1. İclal ve Esad Baki Çelik iki kardeş 15 ve 16 yaşında lise öğrencisiyiz kendi harçlığımızı çıkarmak için broşür dağıtım işi yapmak istiyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here