Gündüz Bakımevi Yardımcı İş İlanları 2020

Hasta ve yaşlıların bakımlarını üstlenen bakım evlerinde hizmet veren gündüz bakımevi yardımcı mesleği günümüzde iş imkanları oldukça fazla olan meslekler arasındadır.

Bakımevlerinde konaklayan yardıma muhtaç kişilerin gece ve gündüzleri yardıma ihtiyaçları olacaktır. Konaklayanların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için gece ve gündüz yardımcı personelleri iki vardiya olarak çalışmaktadırlar.

Gündüz Bakımevi Yardımcı Çalışanlarının Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri gece vardiyalarına göre gündüz saatlerinde olmaktadır. Bazı bakımevleri günde iki vardiya olarak çalıştırıyor olsa da bazı bakımevleri üç vardiya olarak çalıştırmaktadır. Bu nedenle gündüz bakımevi yardımcı çalışma saatleri bakımevlerinin personel çalıştırma prensiplerine göre değişiklik gösterecektir.

Gündüz Bakımevi Yardımcı Maaşları

Bakımevleri arasında genel olarak farklılıklar yaşanıyor olsa da yardımcı çalışanlarına genel olarak asgari ücret dolaylarında maaş verilmektedir. Aynı zamanda yapılacak işlerdeki farklılıklara göre de gündüz bakımevi yardımcı maaşları değişiklik göstermektedir. Diğer bütün mesleklerde olduğu gibi bu meslekte de kendinizi bu konuda ne kadar geliştirmiş olduğunuz önemli olacaktır. Daha önce bu meslekte tecrübenizin olup olmadığı ve ne kadar süre çalıştığınıza göre alacağınız maaşlar değişiklik gösterecektir.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here