Evde Yara Bandı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma 2020

Türkiye zorlu bir dönemden geçiyor. Bu yüzden herkes ek iş yapmanın derdinde. Birçok ev hanımı evde ek iş ilanlarına bakıyor. Her ev hanımı ek gelir sağlayarak aile bütçesine katkıda bulunmak istiyor.

Özellikle ev hanımları ve öğrenciler ambalaj işini ek bir iş modeli olarak tercih ediyorlar. Birçok ambalaj iş modeli vardır, ancak bunların en çok tercih edileni yara bandı paketlemedir. BYara bandı paketleme işi çok seri bir şekilde yapıldığından, işi yapan insanlar bitirir ve daha fazla para kazanırlar.

Yara Bandajı işi nasıl yapılır?

Yara bandı ambalajlama işlemi birkaç basit işlemden oluşur. Yara bantları fabrikadan rulo halinde gelir. Yara bantlarını yardımcı bıçağıyla tek tek kesmeniz istenecektir. Rulodan kesilen bant yardımcılarını her biri 10 parça bant yardım kutularına yerleştirmeniz istenecektir. Daha sonra bu 10 paketleri 20 veya 30 kutuya başka bir kutuya yerleştirmeniz istenecektir. Bunu yaptıktan sonra, paket işlemi bitti. Tüm kutuları kapattıktan sonra ağızlarını koli bandıyla kapatırsınız.

Ek işverenin görevlisi, şeritleri kutulara nasıl yerleştireceğinize kadar tüm detayları size anlatacaktır. Her hafta sonu, bandajı düzgün bir şekilde yapıp yapmadığınızı kontrol edecek ve tam bir kontrol alacaksınız.

Yara Bandı paketlemeden ne kadar kazanıyorsunuz?

Ek işletme şirketleri meşgulken, paket başına çok daha fazla ödeme yapıyorlar, bu yüzden işler hemen tamamlanabiliyor. Her bir yara bandı paketinden yaklaşık 1 TL alacaksınız. Seri olarak çalışıyorsanız günde 100 paket yapabilirsiniz. Günlük 100’den fazla ambalajı hesaplarsak, bandaj paketleme işinden ayda 3000 TL kazanabilirsiniz. Ne kadar seri ve pratik olursanız, kazanabileceğiniz daha fazla para.

Yara bandı paketleme işine başvurmak ve aylık 3000 TL gelir almak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderin. Ek işveren bizden yapılan tüm başvuruları talep eder, gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra adres bilgilerinizi alır, bizden bilgi alır, işinizi adresinize getirir ve işe başlarsınız.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

159 BAŞVURULAR

  • Yara bandı işini bende istiyorum 4 yıl ekip liderliği yaptım işi verirseniz ekibimi kurarım temiz ve titiz çalışmayı severim ayrıca kısa sürede olsa paketleme işi yaptım GEBZE

 1. İstanbul/ Sultanbeyli ‘de ikamet ediyorum. Elim hızlı ve yaptığım işler düzenlidir. Bende ek iş’ den faydalanmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen banada yardımcı olurmusunuz. Dönüşünüzü bekliyorum

 2. Merhaba,
  Rize Fındıklı’da yaşıyorum. Tel kota paketleme işi için geri dönüş yaparsanız sevinirim. Küçük çocuğuma bakacak kimse olmadığı için dışarıda çalışamıyorum. İşe ihtiyacım var.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 3. Adım Fatma Ergüneş…
  Izmir-Bornovada oturuyorum..
  3 çocuk annesiyim bir kızım evli diğer iki kızım okuyor..
  Daha önce magnet boyama işleri aldım.. Haftada 1000-1200 arası işi rahatlıkla yapıyordum….
  Ihtiyaçlarımızı karşılayabilmemiz için bu işe ihtiyacım var… ?

 4. Merhaba ben hatay antakyada oturuyorum daha önce paketleme işinde tecrübem var yarabandi işi yapmak istiyorum biz üç kişiyiz bu işe ihtiyacımiz var geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here