Evde Tel Toka Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma 2020

Türkiye de ekonomik şartlar göz önünde bulundurulduğunda bir çok aile için geçinmek çok zor bir hal almış durumda. İşte bu yüzden ev kadınları, öğrenciler ve emekliler ek iş yaparak evden çalışarak para kazanmak istiyorlar. Ev kadınlarının tercih ettiği iş modeli arasında paketleme işleri gelmekte. Evde basit paketleme işleri ile güzel kazançlar elde etmek mümkün.

Evde paketleme işleri arasında en çok kazandıran iş modeli tel toka paketleme işi olarak bilinmekte.

Tel toka paketleme işi nasıl yapılır?

Evde tel toka paketleme işi oldukça basittir. Ek işi veren firma size çeşitli boylarda ve renklerde tel tokası teslim eder. Her tel tokanın kendine özel paketi bulunmaktadır.

Her bir pakete 10 adet tel toka gelecek şekilde paketleme işini tamamlamış olursunuz. Firma size tel toka paketleme işi için gerekli tüm malzemeyi eksiksiz olarak teslim eder. Tel toka paketleme işinde verilecek olan malzemeler;

 1. Farklı boylarda kol tel toka
 2. Tel toka ambalaj paketi
 3. Paketleri dizeceğiniz koli
 4. Koli bandı
 5. Maket bıçağı

Firma yetkilileri tüm malzemeleri size sayılı ve zimmetli bir şekilde teslim eder. Aynı firma yetkilisi tel toka paketleme işini nasıl yapacağınız hakkında size eğitim verir, uygulamalı olarak işi nasıl yapacağınızı tarif eder. Hangi boy ve renk tel tokanin hangi pakete gireceğini tek tek gösterir. Özellikle her bir pakete 10 adet tel toka geleceğini tembih eder ve işi size teslim edip 1 hafta sonra gelmek üzere gider. 1 hafta sonrasında yaptığınız işleri sayıp teslim almak için gelir ve ödemenizi elden yada banka havalesi ile yapar.

Tel toka paketleme işi ile ne kadar kazanırım?

Ek iş veren firmalar tel toka paketleme işini sorunsuz teslim aldıkları zaman ücret konusunda da bonkör davranırlar. Size teslim ettikleri ürünlerde eksik yoksa verilen adetleri sorunsuz teslim ederseniz eğer, haftalık size 400 TL ödeme yaparlar. Düzenli olarak tel toka paketleme işini size vermeye devam ederler ve haftalık 400 TL’den aylık 1600 TL kazanmış olursunuz.

Ek iş veren firma için önemli olan size teslim ettikleri ürünleri eksiksiz teslim almak. Çünkü bu tür işlerde işi alan kişiler bazen özensiz davranabiliyor ve işleri eksik teslim edebiliyor. İş veren firma bu yüzden böyle şeylere çok dikkat ediyor. Her şeyi sorunsuz ve eksik yaparsanız eğer tel toka paketleme işinden aylık 1600 TL ve üzeri kazanmanız mümkün. İş yoğunluğuna göre bu tutar 2000 TL bile olabiliyor.

Tel toka paketleme işine nasıl başvuru yapabilirim?

Tel toka paketleme işi veren firmalar bu ilanımızın altında yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurup gönderen adayları değerlendirip, iş yoğunluğuna göre en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

66 BAŞVURULAR

 1. Merhaba İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.Dışarıda çalışma imkanım olmadığından evde paketleme işi yapmak istiyorum.Tel toka paketleme işini layıkıyla yaparım.İş için ekibim mevcut.Dönüşlerinizi bekliyorum.

 2. Merhaba,
  Rize Fındıklı’da yaşıyorum. Tel kota paketleme işi için geri dönüş yaparsanız sevinirim. Küçük çocuğuma bakacak kimse olmadığı için dışarıda çalışamıyorum. İşe ihtiyacım var.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 3. Ev hanımıyım elim bu işlere yatkın kendime güveniyorum ve severek isteyerek yapılan her iş kolay olur diye düşünüyorum elimden geldiğince işimi düzgün yapacağımdan Eminim şimdiden teşekkürler

 4. Merhaba, İstanbul Ümraniye’de ikamet etmekteyim. Daha önce paketleme işi ile ilgilendim. Ev hanımıyım, sizinle çalışmak isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Merhaba ben Sibel, Iğdır merkezde oturuyorum, ev hanimiyim.Çalismaya çok ihtiyacım var yalnız imkanlar burda kısıtlı olduğu için evde paketleme yapmak istiyorum.Ayrica bu işe, daha önce çalıştığım işlerden dolayı elimin yatkın olduğuna inanıyorum, dönüş yaparsanız çok sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here