Evde Sakız Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Ev kadınları genellikle paketleme işi tercih etmekteler, çünkü paketleme işleri hem çok basit oluyor hemde paketleme işi bulmak daha kolay oluyor. Evde yapılabilecek bir çok paketleme işi bulunmakta. Bunların başında da sakız paketleme işi en çok tercih edilenler arasında. Evde sakız paketleme işi yaparak kutu başına güzel paralar kazanmak mümkün.

Sakız paketleme işi nasıl yapılır?

Hepimiz bakkalda satılan sakızları biliyoruz ve muhakkak alıp çiğnemişizdir. Falım, Vivident gibi bir çok sakız markası en çok tercih edilen ve bilinen büyük markalardan. Sakız paketleme işinde yapmanız gereken, işi veren firmanın size getirdiği hazır ambalajlı sakızları kutuların içerisine dizmek. Kapalı olarak fabrikadan gelen sakızları tek tek sayarak, her bir kutuya 200 adet yerleştirmeniz gerekmekte. İş veren firma size gerekli tüm malzemeleri temin etmekte, bu malzemeler sırası ile şu şekilde;

 1. Ambalaj halinde tatlı / tatsız sakızlar
 2. Plastik eldiven
 3. Sakız paketleri
 4. Paketleri kapatmak için yapıştırıcı
 5. Paketleri dizmek için karton koliler
 6. Koli bandı

Tüm bu malzemeler işi yapacak kişiye sayılıp adetli bir şekilde teslim edilir. Paketleme işinin nasıl yapılacağı firma yetkilisi tarafından düzgün bir şekilde anlatılır, uygulamalı olarak gösterilir. İş veren firmalar büyük şirketlerle çalıştıkları için yapılacak işin düzenli ve zamanında teslim edilmesini isterler.

Yeni iş fırsatı  Evde powerbank paketleme işi

Her hafta sonu, verilen işi teslim almak için gelecek olan firma yetkilisi, yaptığınız paketleri tek tek hesap makinesi yardımı ile sayıp, yaptığınız işin ücretini hesaplar ve firma muhasebesine teslim eder. Muhasebe gelen raporu hesaplayıp ücretinizi elden hemen size verir.

Sakız paketleme işi ne kadar kazandırır?

Sakız paketleme işi veren firmalar ücret konusunda tatmin edici rakamlar vermekte. 10’lu paket başına 1 TL veren firma size günlük olarak 50 yada 100 paket işi veriyor. Seri bir şekilde sakız paketleme işi yaparsanız günlük 50 TL yada 100 TL kazanabilirsiniz.

İlk 1 hafta deneme süreci olarak değerlendiren firma, sizden memnun kaldığı taktirde her hafta düzenli olarak size paketleme işi verecektir. Düzenli olarak gelecek olan paketleme işinden ise aylık 1200 TL yada 1600 TL kazanabilirsiniz. Hatta bazı firmalar memnun kaldıkları ek iş yapan kişilere asgari ücret üzerinden SSK bile yapmakta.

Nasıl başvuru yapılır?

Sakız paketleme işi veren firma, aşağıda yer alan başvuru formunu doldurup başvuruyu tamamlayan adayları değerlendirmeye alıp en kısa sürede olumlu gördüklerine geri dönüş yapıyor. Bütün başvuruları değerlendiren firma, bir sonra ki ek iş alımlarında bu adaylar arasından tercih yapıyor. Hemen başvuru yapın bu ek iş fırsatını kaçırmayın.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

66 BAŞVURULAR

  • Merhaba ben İzmir Bayraklı’da oturuyorum ewde sakız paketleme işi istiyorum ekibim war rica etsem dönüş yaparmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum

 1. Çankırı merkezde yaşıyorum eşimin pastanesi vardı paketleme yapıyordum orda elim hızlıdır istediğiniz kadar paketi istediğiniz tarihte teslim almanız kaydı ile kendime güveniyorum ulaşırsanız sevinirim

 2. Sağlık problemleri nedeniyle evde çalışabiliyorum bu işe çok ihtiyacım var. İstediğiniz sayı ve zamanlda bu işe teslim edeceğimin garantisini veririm Umarım geri dönüş yaparsınız.

 3. Merhabalar ben Şükran uysal Bursa, Nilüfer, çalı bölgesinde oturmaktayim 36 yasinda evli iki çocuk annesiyim bir cocugumun okul masraflari diğer oğlumun bez mama parası ve ev kirası malesef eşimin maaşı hepsine yetmiyor
  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum
  Komsularimda yapabilir
  4-5 kişilik ekip olabiliriz

 4. Merhaba, İstanbul Ümraniye’de ikamet etmekteyim. Daha önce paketleme işi ile ilgilendim. Ev hanımıyım, sizinle çalışmak isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Merhaba ben İzmir Bayraklı’da oturuyorum ewde sakız paketleme işi istiyorum ekibim war rica etsem dönüş yaparmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here