Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma 2020

Evde çocuklarınız ile birlikte eğlenerek ek gelir elde etmek ister misiniz? Evet, dediğinizi duyar gibi olduk. Öyleyse size evde ek iş olarak plastik bardak paketleme işi nasıl yapılır? Evde plastik bardak paketleme işi ile ne kadar kazanırsınız? sorularının cevaplarını vereyim. Kafanıza yatarsa aşağıda yer alan başvuru formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz

Evde plastik bardak paketleme işi nasıl yapılır?

Evlere ek iş veren firmalar, iş yüklerini hafifletmek için ellerinde ki çok çeşitli işleri dışarıdan başvuru yapan insanlara yada firmalara veriyorlar. Bu şekilde hem iş yoğunlukları azalmış oluyor hemde yeni iş fırsatları için yeni siparişler almak için imkanları oluyor. Ek iş veren firmalar gelen başvuruları değerlendirip olumlu gördüklerine dönüş yapıp, paketleme işi için gerekli tüm malzemeleri, ekipmanları adrese teslim ediyorlar. Plastik bardak paketleme işi için her renk plastik bardağı koli olarak paketleyip yanında da plastik bardakları paketlere yerleştireceğiniz ambalajları teslim ediyorlar. Sağlık açısından plastik bardakların temiz bir ortamda paketlenmesini isteyen firmalar, bunun için hem eldiven hemde plastik bardakları üzerine sereceğiniz bez malzemeyi de size veriyorlar.

Adetli olarak verilen plastik bardakları, 10 farklı rengi tek bir ambalaj paketine koymanızı ve ağızlarını düzgün bir şekilde kapatmanızı size tarif ediyorlar. Özellikle her pakete 10 farklı rengin koyulmasını tembih ediyorlar, eğer paketlerde istedikleri farklı renkler yoksa o paket için ücret ödemiyorlar.

Evde plastik bardak paketleme işi ne kadar kazandırır?

Basit bir şekilde yapacağınız plastik bardak paketleme işi ile günlük, aylık yada paket başına para kazanırsınız. Her firmanın farklı ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bazı firmalar paket başına 10 kuruş hesaplarken, bazı firmalar paket başına 20 kuruş ödeme yapmaktadır. Bu şekilde günlük olarak 100 paketleme işi yaptığınızı farz edersek, 100 paket için alacağınız ödeme 10 TL olacaktır. Ne kadar çok paketleme işi yaparsanız günlük alacağınız ücret artacaktır. Günlük 200 paket üzerinden 20 TL x 30 gün dersek aylık olarak evde plastik bardak paketleme işinden 600 TL kazanabilirsiniz demektir.

Evde plastik bardak paketleme veren firmalara nasıl başvuru yapılır?

Evlere ek iş veren firmalar sitemiz üzerinden yapılan başvuruları takip etmektedir. Aşağıda yer alan kısa başvuru formunu doldurup, evlere ek iş veren firmanın ilanına başvuru yapmış olursunuz. İş veren firma en kısa sürede gelen başvuruları değerlendirip başvuru sahibine dönüş yapacaktır.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

56 BAŞVURULAR

  1. Merhaba İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.Dışarıda çalışma imkanım olmadığından evde paketleme işi arıyorum.Oldukça boş vaktim var.Bardak paketleme işini yaparım.

    • Evde iş yapmak istiyorum Ankara’da oturuyorum paketleme öncede yaptım İstanbul’da iyine ayni yaparım benim sorum var ondan dışardan çalışamıyorum çocuğum var bana bir yardımcı olurumuz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here