Evde Örgü Yaparak Para Kazanmak 2020

Geçmişten günümüze ev hanımlarının örgüye olan merakı ve ilgisi devam etmektedir. Neredeyse birçok ev hanımının hobi olarak yaptığı bu iş çoğu bayan içinse kazanç kapısıdır. El emeği göz nuru dantellerin ve örgülerin satılması ile birçok kadın ev bütçesine katkıda bulunmaktadır. Yaşam standartlarınızı güzelleştirmek ve evinizi daha kolay geçindirmek için severek yaptığınız bu aktiviteyi işe dönüştürerek para kazanmanız mümkün. Evde örgü yaparak para kazanmak oldukça da zevkli bir iştir.

Akşam ailenizle otururken, gün içerisinde komşularınızla beş çayınızı içerken ya da parkta çocuğunuzu oynatırken dahi örgü yaparak el emeğiniz üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Bebek kıyafetleri, hırkalar, bereler, çoraplar, atkılar ya da sabun bezi örerek dahi bu işten para kazanabilirsiniz. Hazırladığınız örgü işlerini önce yakın çevrenizden başlayarak satışa sunun. Zamanla bu işi meslek haline dönüştürdüğünüzde müşterileriniz kendiliğinden çoğalacaktır. Farklı modeller üreterek dilerseniz sosyal medya üzerinden açacağınız sayfalardan da satışa sunabilirsiniz. Evde örgü işi yapmak aynı zamanda belirli bir saat sınırlaması olmayan, sizi darboğaza sokmayan bir iştir.

Örgü işinde dikkat edeceğiniz nokta hangi kesime yöneleceğiniz ve o kesimin ilgi duyduğu şeylere yönelerek dikkat çekmektir. Örneğin; çevrenizde çocuklu komşularınız çoksa çocuklar için hırkalar ya da örgülü kıyafetler ördüğünüzde beğeni toplayan modelleriniz çocuk anneleri tarafından her geçen gün daha çok destek görecektir. Evde örgü işi ile para kazanmak sandığınız kadar zor değildir.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

  1. Merhaba ben ankara dan yazıyorum igne oyasi ,tunus işi ,lif,patik ve buna benzer her türlü elişi yapıyorum üstelik evde yanımda % 96 birde engelli var ve eşim de % 40 engelli çalışmıyor bana bunları yapıp satmakta yardımcı olur musunuz bende elişi yapmak istiyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here