Evde Organik Reçel Yaparak Para Kazanmak

Büyükannelerimizin yaptığı reçelleri özlemeyen var mı? O reçeller, sanki dünyadaki en güzel, lezzetli yiyeceklerdi biz çocukken. Sonraları boy boy, çeşit çeşit reçeller, market raflarında sıralanınca, kolay geldi ve hazır almaya başladık reçelleri. Market raflarından seçtiğimiz o reçeller asla, anneanne reçellerine benzemedi. Ne tatları ne şekilleri anneanne reçellerine benzemeyen reçellerden sonra giderek reçel yememeye başladık.

Ardından fısıltı gazetesi yayına girdi. Reçellerin içindeki katkı maddeleri ile ilgili sağlıklı mı sağlıksız mı tartışmaları başladı. Hepten uzaklaştık reçelden.

Ev Yapımı Reçeller

Bu özlem herkesten aynı düzeyde olacak ki, bu kez ev yapımı reçeller bulmaya başladık, organik raf-larda. İşte bu da ev hanımları için hakikaten iyi bir gelir kaynağı oldu. Zamansızlık nedeni ile ya da uğraşmak istemediği için reçel yapmayan hanımların imdadına ev yapımı reçeller yetişti.

Özellikle organik ya da ev yapımı hazır yiyecekler sunan, pazar ya da marketlerde satılan reçeller çok da talep görüyor. Sonuç olarak yediklerimizden emin olmak istiyoruz.

Siz De Yapabilirsiniz

Siz de eğer evde reçel yapıyorsanız, üstelik bir de yaptığınız reçeller çevrenizden övgü alıyorsa, kendi işinizi yapmanın zamanı gelmiş demektir.

Hemen ambalaj, hangi meyva reçelleri yapacaksınız, nerede satacaksınız, kaça satacaksınız gibi soruların cevaplarını planlayın ve işe başlayın. Planlama sırasında göreceksiniz ki; evde reçel yaparak para kazanmak imkansız değildir.

Reçel yapmayı bilmeyen bayanlar için birkaç reçel yapım videosu ekleyelim.

Biliyorsunuz ki kahvaltı mekanlarının gün geçtikçe ünü artıyor, dışarıda kahvaltı kültürü artıyor. Bu kahvaltı mekanlarında vazgeçilmezler tabiki organik reçeller.

Sizlerde organik reçelleriniz satmak için şehrinizdeki kahvaltı mekanları ile iletişime geçebilirsiniz ayrıca alttaki yorum bölümüne isim soyisim şehir ve mail adresinizi doğru yazarak sizlere ilgili kişilerin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here