Evde Kürdan Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma 2020

Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımları, öğrenciler ya da emekliler, evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorlar, istedikleri basit işleri yaparak zamanlarını değerlendirmek isterler. Özellikle ev hanımları evdeki komşularıyla ya da aile üyeleriyle buluşmayı ve basit ve eğlenceli ek işler yapmayı tercih ediyor.

Ev hanımları evde ek iş olarak çalışmayı tercih eder. Çünkü bu tür işler hem basit hem de pratiktir ve işverenlerin sayısı, bulunacak iş fırsatlarının sayısından daha fazladır.

Evlere, öğrencilere ve emekli kişilere yapılan başvuruların değerlendirilmesi ile evlere ek iş imkanı sağlayan firmalar yönlendirilmektedir. İşverenlerin iş yükleri azaltılır ve düşük maliyetle tamamlanır.

Evde Bir Kürdan Ambalaj Çalışması Nasıl Yapılır?

Genel olarak, paketleme çalışmaları evde ek iş yapmak isteyenler için ilk tercihtir. Kürdanlar tüm ana malzemeler, kürdanlar, paket için kürdan kutuları ve paketleme işi, eller çizilmez ve en önemlisi, çalışanlara vermek için plastik eldivenler açısından sağlıklı bir steril iştir. Bu işi eldivensiz yapmazlar, hijyene çok duyarlıdırlar.

Evde yeni iş fırsatı
Yüklenici tarafından tespit edilen kutuları, her kutuyu kırmadan yerleştirerek, kürdan kutularının ağızlarını kapatır ve işi tamamlarsınız. Bunu yapmak için çok seri olmanız gerekmiyor çünkü ambalaj işindeki en önemli şey, doldurulmuş malzemeyi kutuya  kırmadan yerleştirmektir.

Kürdan Ambalaj Çalışması Ne Kadar Kazanıyor?

Peki bu işten ne kadar kazanacağız? soruyu duyuyoruz. Her firmanın belirlediği fiyatlar ambalajında ​​farklılık göstermektedir. Ortalama kürdan paketleme işinden ayda 750 ila 1000 TL kazanabilirsiniz. Bazı şirketler kürdan kutusu başına hesaplamalar yaparken, bazı şirketler günlük, haftalık veya aylık ücret değerlendirmeleri yaparlar.

Evinizden ek bir iş olarak bir kürdan paketleme işi yapmak istiyorsanız, aşağıdaki basit başvuru formunu doldurabilir ve size geri dönmeniz için size ek iş veren firmalara yardımcı olabilirsiniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

57 BAŞVURULAR

  1. İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyoruz. Pendik bölgesinde ofis ve depom mevcut. Ayrıca kendi aracımız da var. Hızlı ve titiz çalışarak paketleme işlerini almak istiyoruz

  2. Merhaba,
    Rize Fındıklı’da yaşıyorum. Tel kota paketleme işi için geri dönüş yaparsanız sevinirim. Küçük çocuğuma bakacak kimse olmadığı için dışarıda çalışamıyorum. İşe ihtiyacım var.
    Şimdiden teşekkür ederim.

  3. Merhaba, İstanbul Ümraniye’de ikamet etmekteyim. Daha önce paketleme işi ile ilgilendim. Ev hanımıyım, sizinle çalışmak isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here