Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın 2020

Evden yapılabilecek birtakım işlerle basit gelirlerin çok ötesinde paralar kazanılabiliyor. Özellikle günlük 6-7 saatini bu işlere harcayan ve yaptığı işi temiz yapan tek bir kişinin dahi 1000-3000 TL arasında para kazanabildiğini söylemek mümkün.

Evden yapılacak işlerin genel anlamda ortak özelliği sürümden kazandırması. Yani; günlük verilen işten ne kadar fazla yapılırsa o kadar iyi. Kına, tül, renkli kurdeleler, silikon tabancası, dekoratif süsler gibi çeşitli malzemelerden yardım alınarak yapılan evde kına paketleme işi 2020 yılı içerisinde dikkat çeken işler arasında bulunuyor. Bu tür bir işi veren firmaların genel anlamda bir taslak bir örnek vererek iş verdiği kimselerin buna uygun hareket etmesini talep ediyor. Genel anlamda grup olarak yapılan bu işlerin sohbet eşliğinde çok daha hızlı bir şekilde yapılabildiğini söylemek mümkün. Evde kına paketleme işi yapan bireylerin kendilerine bir ekip kurmaları halinde gerçekten güzel paralara kazanabileceklerini söylemek mümkün. Hanımlar için uygun bir iş olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz. Tek bir kına paketine 15-25 kuruş gibi bir ücret ödendiğini günlük 100’ün üzerine çıkılması halinde gerçekten güzel paralar kazandırdığını söyleyebiliriz.

Elini zamanla hızlandıran ve pratik bir şekilde üretim yapan bireylerin çok güzel paralar kazanabileceklerini söylemek mümkün. Evden yapılan her iş gibi bu işte de aylık olarak elde edilecek gelirin günlük gerçekleştirilecek işin miktarına yani; kişinin kendi gayretine bağlı olduğunu söylemek mümkün.

Örnek bir kına paketleme işi:

Ben bu işi yaparım diyorsanız alttaki başvuru bölümüne yaş şehir isim soyisim ile birlikte kendinizi bir cümle ile tanıtınız.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

157 BAŞVURULAR

 1. İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyoruz. Pendik bölgesinde ofis ve depom mevcut. Ayrıca kendi aracımız da var. Hızlı ve titiz çalışarak paketleme işlerini almak istiyoruz

 2. öğleden sonralarımı değerlendirmek ve eve katkıda bulunmak istiyorum kızımı okutuyorum. Kastamonu da oturuyorum.daha önce bu tür paketleme işleri yaptım dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Antalya merkezde yaşıyorum 25 yaşındayım tek yaşıyorum, evde geçirdiğim boş vaktimi değerlendirmek istiyorum. Evde paketleme işi yaparak ek gelir kazanmak istiyorum. Paketleme işini de en iyi şekilde yaparım.

 4. Merhaba ben Sivas’ta yaşıyorum bu işi birlikte yapicam arkadaşlarım var hızlı şekilde bitirebilir iz küçük çocuğum olduğu için evde paketleme işi istiyorum

 5. Bu işe ihtiyacım var. 43 yaşındayım. Ailem icin ve gecimimiz icin ise ihtiyacim var. azimle yapacağıma ve vaktinde teslim edilip doğru yapacağıma güveniyorum. geri dönüş yaparsanız cok mutlu olurum. bu işe ihtiyacım var. Muğla menteşe ikizce köyünde yaşıyorum.

 6. Betül Şanlı aydinda yaşıyorum videodaki kına paketleme işine bende yapabilirim kendimi güveniyorum çok titizimdir bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yapın.

 7. Merhaba Ankara Mamak’ta yaşıyorum 28 yaşındayım esimi kaybettim annemle yaşıyorum çalışmıyorum ise ihtiyacım var tüm gün evdeyim zamanım çok verilen işi zamanında yetistirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

 8. Mrb ben Kayseri de yaşıyorum 23 yaşındayım video daki kına paketleme işini yapabiliriz annem le birlikte yapmak istiyoruz annem le babam ayrı benim de eşim bize bakmıyor iki tane çocuğum var biri 2 yaşında diğeri 3 aylık onların ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapın. Çok ihtiyacımız var bu işe. Sizden haber bekliyorum saygılarımla damla..

 9. Evde paketleme işin de daha önce tecrübelerim mevcut daha önce de ankara ulus suluhan çarşısında bir çok esnafla çalıştım ekip olarak çalışıyorum

  28 yaşındayım ev hanımı evliyim

 10. Ankaradayız annem ile yıllardır paketleme işi yapmaktayız bu iş olmazsa farklı bir paketleme işi verilebilir yaş 27 annem 50 sorunsuz bir şekilde ürünleri hazırlarız

 11. Merhaba ev hanımıyım. El becerin çok yüksektir. Daha önce tülden küçük çiçek yapımı, kıyafet yakasına boncuk işleme vb işler yapmıştım. Bu işe başvuruda bulunmak istiyorum. Evde çalışmak istiyorum. Olumlu olumsuz dönüş yaparsanız çok memnunum olurum.

 12. Merhaba, İstanbul Ümraniye’de ikamet etmekteyim. Daha önce paketleme işi ile ilgilendim. Ev hanımıyım, sizinle çalışmak isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 13. Merhaba. 25 yaşindayim. Istanbul Esenyurt ta ikamet ediyorum. Daha oncesinde evde ek iş olarak paketleme isinde çalistim. Sünnet mevlidi için mevlit sekeri hazirlamasi yaptim. El becerim kuvvetlidir. Suanda tamamen el örgüsü oyuncaklar örüp siparis üzerine satiyorum. Ev hanimiyim bu sebeple boş vakitlerimi degerlendirerek ek gelir kazanmak istiyorum.

 14. merhaba benim eşim yeşil kartlı bazen çalışıyor 4yildir ev yaptık daha borcumuz bitmedi benim 2 çocuğum var geçim çok zor lütfen bana da iş verin gerekirse gurup halinde yap arz çok ihtiyacım var lütfen dönüş malyada oturuym

 15. ben İzmir den Hicran Uzuğ 40 yaşındayım daha önce gelinlk işleme, nazar boncuğu gibi işler yaptım elim seri ve beceriklidir.İş disiplinine sahip biriyim.

 16. Müzeyyen Duduk Kaya ben antalyada yaşıyorum 37 yaşında çocuğum var hemen baslayabilirim ekibimde var ise ihtiyacım var acil dönüş yaparmisiniz

 17. Ben Kübra Koçyiğit 50 yaşındayım .Paketleme işini yapmak istiyorum.Elim hızlı ve düzgün dür Banada gönderirseniz sevinirim

 18. Merhaba, Kocaeli/Karamürselde yaşamaktayım.Üniversite mezunuyum.Ek işe ihtiyacım var. Evliyim çocuğumuz yok. Çok fazla arkadaşım var yardımcı olabilecek.İş konusunda pratik ve hızlı bir insanım.Dönüş sağlarsanız sevinirim.İyi çalışmalar..

 19. Lütfen dönüş yapar mısınız bu işe ihtiyacım var ve bu işi çok iyi yapabilirim
  20 yaşındayım Eskisehirde yasiyorum ogrenciyim aynı zamanda evliyim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here