Evde İğne Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Dünyanın en rahat ve en çok kazandıran iş çeşitlerinden birisi sanırım evde ek iş yapmaktır. Evde oturduğunuz yerden farklı ek iş modelleri ile ek gelir sağlayıp güzel paralar kazanmak mümkün. Bazı ek iş veren firmalar düzenli iş yaptıkları kişilere SSK bile yapmakta.

Ev kadınlarının tercih ettiği ek iş modellerinin başında paketleme işleri gelmekte. Evde yapılabilecek bir çok paketleme işi mevcut. Ama bunların içinde en çok kazandıranı ise iğne paketleme işi. Evde iğne paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanmak mümkün.

İğne paketleme işi nasıl yapılır?

Hemen hemen herkes ev anahtarları için yada iş yeri anahtarları için rahat bulabilmek yada görüntü süs olsun diye iğne kullanır. Bu iğneları ilk aldığımız da ağızları kapalı şeffaf ambalajlarında olur. İşte evde iğne paketleme işinde yapmanız gereken, size verilen iğneları şeffaf ambalajlara yerleştirip ağızlarını kapatmak. Daha sonra işlemi biten ambalajları karton kolilere sayıp yerleştirmek.

Firma yetkilisi size işleri sayılı olarak teslim edecek. Aynı zamanda paketleme işlemi yaparken gerekli olan tüm malzemeleri de sayıp teslim edecek. Bu malzemeler içerisinde yapıştırıcı, karton koli, koli bandı ve maket bıçağı yer almakta. Yetkili kişi paketleme işini ve ambalajlarını ağızlarını nasıl yapıştıracağınızı sırası ile anlatacak. Ek iş veren firma iki günde bir yada üç günde bir işlemi biten iğneları sizden teslim almaya gelecek. Sayıp teslim aldığı her ürünün parasını size haftalık olarak peşin ödeyecek.

Paketleme işinden ne kadar kazanılır? Nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Paketleme işlemleri biten ürünler firma yetkilisi tarafından titizlikle kontrol edilip sayılacak. Eksiksiz ve sorunsuz yaptığınız her iğne paketi başına 1 TL kazanırsınız. Günlük 100 yada 200 adet iğne paketleyebilirsiniz. Bu da günlük 100 TL yada 200 TL kazanacağınız anlamına gelmekte. Firma sizden memnun kalırsa eğer, tüm iğne paketleme işlerini size yaptıracaktır. Böylelikle günlük 100 TL yada 200 TL den hesap yaparsak, iğne paketleme işinden aylık 2400 TL yada 3000 TL para kazanırsınız.

İğne paketleme ek iş ilanına yazımızın en altında yer alan başvuru formunu doldurup göndererek başvuru yapabilirsiniz. Ek iş veren firmalar yapılan tüm başvuruların listesini bizden ister, verdiğimiz başvuru listesinde ki adayları detaylı olarak inceleyip, iş yoğunluğuna göre ulaşıp adres bilgilerini ister ve işleri teslim eder.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

90 BAŞVURULAR

 1. 28 yaşında ev hanımıyım çalışmayı bırakıp ev ahnımı olduğumdan beri evde çok vaktim oluyor. el becerilerim iyi ve pratiğimdir.daha öncede paketleme işinde çalıştım. kocaeli ili gölcük ilçesi değirmenderede oturuyorum eşimle birlikte yapabileceğimiz bir iş aramaktayız.

 2. 33 yaşında malulen emekli devlet memuruyum. lisans mezunuyum. el becerilerim iyi ve pratiğimdir.daha öncede paketleme işinde çalıştım. kocaeli ili gölcük ilçesi değirmenderede oturuyorum eşimle birlikte yapabileceğimiz bir iş aramaktayız.

 3. Ev hanımıyım eşimin maaşıyla geçinemiyoruz çocukların masrafları felan olmuyor ek iş bulmam gerek ve kendime güveniyorum yaparım ben bu işi çocuklarımı daha iyi geçindirmek istiyorum ev kirası faturalar maaşımız yetmiyor hele ki çocukların masrafları onların istediklerini alamayınca ağlıyorum lütfen ben kendime güveniyorum yapabilirim sizden haber bekliyorum .

 4. 23 yaşındayım. Aydın Kuşadası’nda oturuyorum. İki tane çocuğum var 3 ve 5 yaşlarında. Hava koşullarından ve işsizlik oranının yüksek olmasından dolayı eşim çalışmıyor. Çocuklarımın bakımı ve eve katkıda bulunmak için bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Eşimle Birlikte de yapabiliriz.

 5. 23 yaşındayım. Aydın Kuşadası’nda oturuyorum. İki tane çocuğum var 3 ve 5 yaşlarında. Hava koşullarından ve işsizlik oranının yüksek olmasından dolayı eşim çalışmıyor. Çocuklarımın bakımı ve eve katkıda bulunmak için bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Eşimle Birlikte de yapabiliriz.

 6. Merhabalar.. 23 yaşındayım çocuk sıkıntım yok temiz ve zamanında teslim edebilirim elim yatkın ve pratiktir günde 5-8 saate kadar paketleme işi yapabilirim gerekli durumlarda annem ve iki kardeşimde yardımcı olabilir biri 16 diğeri 20 yaşında geri dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Merhabalar sayın yetkili. Ben ev hanımıyım çocuklarım için işe çok ihtiyacım var. Elim hızlı olduğu için paketleme işlerini çok çabuk yaparım. İki arkadaşım da yardımcı olacak. Dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar.

 8. Sağlık problemleri nedeniyle evde çalışabiliyorum bu işe çok ihtiyacım var. İstediğiniz sayı ve zamanlda bu işe teslim edeceğimin garantisini veririm elim çok yatkındır ve hızlıyımdır.Umarım geri dönüş yaparsınız.

 9. Mrb Arzu ben çok acil işe ihtiyacm var 32 yasndaym annem yengem ve yeğenlerim olmak uzere 5 kisiyiz ve bu sayı tertip düzen titizlikle ve dikkatle çalışmak kosuluğla ekibizimi katlama sansimzda var iyi haberlerini bekliyorum cok tsk edrm

 10. Bende bu işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var paketleme işine elim çok yatkın ve hızlıyımdır işimi önem ve titizlikle yaparım 4 kişiyiz istediğiniz gibi yapılmış ve zamanında sorunsuz teslim garantisi veririm

 11. Merhaba, İstanbul Ümraniye’de ikamet etmekteyim. Daha önce paketleme işi ile ilgilendim. Ev hanımıyım, sizinle çalışmak isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 12. İzmir Bornova da oturuyorum küçük bir kızım var şuan onunla ilgilenmem lazım bu işe ihtiyacım var..el becerim kuvvetlidir her işin üstesinden gelirim..daha öncede yapmıştım bana iş veren pişman olmaz

 13. Mersin tarsusta ikamet etmekteyiz. Eşim ile birlilte çalışmak istiyoruz. Eşim işsiz bu paketleme işine çok ihtiyacımız var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here