Evde Hafıza Kartı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Ek iş yapmayı tercih eden ev kadınları, evde yaptıkları süsleme, paketleme gibi işlerden para kazanarak aile bütçesine destek oluyorlar. Ev kadınları genellikle paketleme işlerini tercih ediyor, hem yapımı kolay oluyor hemde firmalar yüksek ücretler ödüyor.

Evinizde ek iş olarak yapacağınız paketleme işlerinden biriside teknolojik bir ürün olan hafıza kartı paketleme işi. Evde hafıza kartı paketleme işi yaparak haftalık, aylık güzel paralar kazanmanız mümkün.

Hafıza kartı paketleme işi nasıl yapılır?

Hafıza kartı paketleme işi oldukça zevkli ve basit bir paketleme işi modelidir. Ufak hafıza kartlarını size verilen şeffaf sert plastik ambalaj içerisine yerleştirip, paketleme işini tamamlamış olursunuz. Daha sonra bitirdiğiniz hafıza kartlarına paket lastiği takıp size verilmiş olan kolilerin içerisine dizeceksiniz. Hafıza kartı paketleme işi biraz hassas bir iş olduğu için paketleme yaparken hafıza kartlarına zarar vermemeniz gerekmekte. Çünkü hafıza kartları çizildiği zaman yada darbe aldığı zaman çalışmayacaktır, bu yüzden de dikkatli olmanızda fayda var.

Hafıza kartı paketleme işinde lazım olacak tüm malzemeleri firma yetkilisi size verecek. Bu malzemeler arasında paket lastiği, koli, koli bandı ve maket bıçağı yer almakta. Aynı zamanda paketleme işini nasıl yapacağınızı da detaylı bir şekilde uygulamalı olarak anlatacak gösterecek. Bitirdiğiniz işleri almak için 2 günde bir sizi ziyaret edecek ve ürünleri sayıp teslim alacak. Eksiksiz olarak aldığı ürünlerin parasını size peşin olarak elden verecek.

Hafıza kartı paketleme işinden ne kadar kazanılır? Nasıl başvuru yapılır?

Hafıza kartı paketleme işi özen ve dikkat gerektiren bir iş olduğu için, ek iş veren firmalar yüksek ücretler öder. İşlerinin sorunsuz kusursuz teslim edilmesini beklerler. Hafıza kartı adet başına 40 kuruş ödeme yapan firmalar, size yaklaşık olarak 1000 adet iş teslim eder. 1000 adet paketleme işinden tek seferde 400 TL kazanırsınız. 1000 adet paketleme işini 1 haftada bitirirseniz eğer aylık 1600 TL kazanç elde edersiniz. Eliniz daha yatkın daha pratik oldukça kazancınız da artacaktır. Bu işten aylık 2000 TL yada 2400 TL kazanan kişiler var.

Hafıza kartı paketleme işine ilanımızın altında yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurup göndererek başvuru yapabilirsiniz. Ek iş veren firma gelen başvuruları düzenli olarak kontrol eder ve olumlu gördüğü kişilere bizim aracılığımız ile geri dönüş yapar. Gerekli adres bilgilerini aldıktan sonra işi teslim etmek için evinize gelirler.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

13 BAŞVURULAR

  1. Merhaba,
    Rize Fındıklı’da yaşıyorum. Tel kota paketleme işi için geri dönüş yaparsanız sevinirim. Küçük çocuğuma bakacak kimse olmadığı için dışarıda çalışamıyorum. İşe ihtiyacım var.
    Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Merhaba..istanbul beylikdüzünde kizimla yaşıyoruz..esim yok..hafiza karti paketleme isi almak istiyorum..eve gelir saglamak icin..kisa surese dönmeniz dilegim..

  3. Merhaba, İstanbul Ümraniye’de ikamet etmekteyim. Daha önce paketleme işi ile ilgilendim. Ev hanımıyım, sizinle çalışmak isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here