Rahat bir çalışma ortamında, işe geç kalma stresi yaşamadan ve başınızda size baskı uygulayacak bir patron yada müdür olmadan para kazanmak ister misiniz? Kim istemez ki? dediğinizi duyar gibi olduk. O halde size evde ek iş yaparak nasıl para kazanacağınız hakkında bir iş tavsiyesinde bulunalım.

Arabaların dikiz aynalarında sallanan, farklı şekillerde ve renklerde olan araba kokularını bilmeyeniniz yoktur sanırım! İşte bu araba kokularını evden paketleme yaparak para kazanmanız mümkün. Ek iş veren firmalar iş yüklerini hafifletmek için bu tür paketleme işlerini dışarıda yaptırmayı tercih ediyorlar.

Hafıza kartı paketleme işi nasıl yapılır?

Bir kaç aşamadan oluşan hafıza kartı paketleme işi oldukça basittir. Size verilecek olan farklı renk ve kokularda araba kokularının uçlarına lastik ipleri bağlayıp şeffaf ambalajına koyup yapıştırarak paketleme işini tamamlamış olursunuz. Şeffaf ambalajı kapatmanız için size özel yapıştırıcı verilecek, yapıştırıcıyı hafifçe ürüne bulaştırmadan sürüp paketin ağzını kapatacaksınız.

Paketleme işini bitirene kadar lazım olacak tüm malzemeyi firma yetkilisi size sayılı olarak verecek. Bu malzemeler şu şekilde;

 1. Şeffaf ambalaj
 2. Yapıştırıcı jel
 3. Lastik ip
 4. Koli
 5. Koli bandı
 6. Maket bıçağı

Firma yetkilisi hafıza kartı paketleme işinin nasıl yapılacağını sırası ile anlatacak. Paketleme işlemi biten ürünleri kolilere nasıl yerleştireceğinizi de gösterdikten sonra, ürünleri sayıp işi size teslim edecek. Bitirdiğiniz işleri  iki günde bir yada hafta bir gelip teslim alacak.

Firma yetkilisi sizden teslim aldığı ürünleri detaylı kontrol edip saydıktan sonra ücret ödemenizi peşin olarak elden yapacak. Banka yoluyla ödeme almak istiyorsanız eğer söylediğiniz taktirde hesabınıza havale yapacak.

Ne kadar kazanırım?

Evde hafıza kartı paketleme işinden ürün başına 50 kuruş kazanırsınız. Bu iş basit ve pratik olduğu için elinizi ne kadar hızlandırırsanız o kadar fazla kazanç elde edersiniz. Günde yaklaşık olarak 200 adet hafıza kartı paketleme yapabilirsiniz. 200 paket işten 50 kuruş olarak günlük 100 TL para kazanabilirsiniz, bu da aylık olarak 2400 TL yapmakta.

Yani eşinizle, komşularınızla yada aile bireylerinizle düzenli ve temiz yapacağınız hafıza kartı paketleme işinden aylık 2400 TL kazanmış olursunuz.

Aylık 3000 TL gelir elde edeceğiniz bu ek iş ilanını kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun. Hemen aşağıda yer alan evde hafıza kartı paketleme ek iş ilanına başvuru yapıp gönderin bu fırsatı kaçırmayın.

 

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

59 BAŞVURULAR

 1. Evde 2 kişyiz evimiz kira emekli aylığımız geçinmemize yetmiyor paketleme işine elim çok yatkındır çevrem ve gelenim çok olur paketleme de vermiş olduğunuz miktarın 3 katını yaparız izmir yeşilyurtta ikamet ediyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var teşekkür ederim.

 2. 23 yaşındayım. Aydın Kuşadası’nda oturuyorum. İki tane çocuğum var 3 ve 5 yaşlarında. Hava koşullarından ve işsizlik oranının yüksek olmasından dolayı eşim çalışmıyor. Çocuklarımın bakımı ve eve katkıda bulunmak için bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Eşimle Birlikte de yapabiliriz.

 3. Sağlık problemleri nedeniyle evde çalışabiliyorum bu işe çok ihtiyacım var. İstediğiniz sayı ve zamanlda bu işe teslim edeceğimin garantisini veririm Umarım geri dönüş yaparsınız.

 4. Merhabalar ben düzceden ek iş arıyorum bu işe çok ihtiyacım var sadece bu işe yorum yazmadım Bi sürü işe yazdım ihtiyacım olduğundan eşime yardım amaçlı 3 çocuğum var banka borcumuzdan mahkemeliğiz bu işee çookk çookk ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim…

 5. Merhaba, İstanbul Ümraniye’de ikamet etmekteyim. Daha önce paketleme işi ile ilgilendim. Ev hanımıyım, sizinle çalışmak isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Merhaba, Kocaeli/Karamürselde yaşamaktayım.25 yaşındayım.Üniversite mezunuyum.Ek işe ihtiyacım var. Evliyim çocuğumuz yok. Çok fazla arkadaşım var yardımcı olabilecek.İş konusunda pratik ve hızlı bir insanım.Dönüş sağlarsanız sevinirim.İyi çalışmalar..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here