Evde Fındık Kırarak Para Kazanmak 2020

Ek iş olarak yapılan ve bu işlerin günümüzde çok yaygın olması bu sektörün yavaş yavaş hayatımıza girmiş olduğunun göstergesidir. Evde oturan ve tercihen bayanların aile ekonomilerine destek sağlamak amacıyla tercih ettikleri işlerdir. Emekli insanlarda kolaylıkla evlerinde yapabilirler. Evde ek iş olarak yapılan işleri araştırmak gerekirse etiket yapmak, ceviz kırmak gibi birçok ek iş vardır. Bizim anlatmak istediğimiz ise Evde fındık kırarak para kazanma işidir. Bunu bütün aileniz ile veya arkadaş ortamınız ile bir ekip halinde çalışarak yapabilirsiniz.

Fındığın Faydaları

Fındık Ağacının meyvesi sert bir kabuk içerisindedir. Fındık bol miktarda yararlı yağlar ve nişasta barındırır. Bir avuç fındık vücudun gün boyu ihtiyacı olacak olan tüm proteinleri karşılamaktadır. Fındığın en büyük yararı ise gelişim çağında ki çocuklar düzenli olarak fındık tükettikleri zaman vücut gelişimini destekler ve enerji verir.

Fındık Kırma İşi Nerelerden Temin Edilir?

Fındık kırma işi için İnternette veya ilanlarda bilgiler mevcuttur. Bu işe başlamak ve ek bir gelir kazanmak istiyorsanız İlanlardaki numaralarda bu firmalara ulaşabilir ve iş talep edebilirsiniz. Aylık ortalama 3000 TL kazancı olan bu iş, oldukça kolay görünse de zahmetli bir iştir. Ne kadar çok çalışır ve iş talep ederseniz aylık geliriniz o oranda artacaktır. Eğer ki bu işi yetiştiremediğiniz takdirde işveren firma sizinle çalışmayı bırakabilir.

Fındık kırma işi almak istiyorsanız alttaki bölüme şehir ve iletişim bilgilerinizle ilgili bir cümle ile başvuru yapınız.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

3 BAŞVURULAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here