Evde Düğün Kurabiyesi İle Ek Gelir

Marifetli hanımlarımız evlerinde zaten çocukları için, eşi için ve misafirleri için kurabiyeler yaparlar. Artık bu işi pazarlamasını yapabilir ve düğün kurabiyeleri ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bu arada hem evde oturup hem sevdiği işi yaparlarken para da kazanabilirler.

Düğün Sezonunu Kaçırmayın

Özellikle düğün sezonu açıldığı şu günlerde hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Evde yapacağınız kurabiyelerin pazarlaması ile eve ek gelir sağlayabilirsiniz. Ama elbette biraz uğraşmak gerekiyor. Uygun bir niş pazarı oluşturmak için çaba harcamalı ve düşünmelisiniz. Yapmaktan zevk aldığınız kurabiyelerin satışı için, uygun stratejileri araştırmalısınız.

Öncelikle kurabiye satışlarında en uygun pazar, düğün davetlerinin yapılması muhtemel yerler. Buralarda kendi tanıtımınız için küçük broşürler hazırlayıp, dağıtabilirsiniz. Kurabiyelerin temalı kurabiyeler olması ve cicili bicili görüntüleri, satışlarını kolaylaştıracaktır.

Düğün Kurabiyesi

Düğün ve kına gecesi törenlerinde bu kurabiyelerin dağıtımı yeni trendlerden birisi. Tabii düğün sahipleri sempatik kurabiyeler görmek isterler. Kalpler, gelinler ve damatlar olan kurabiyeler hazırladığınızda, bir de bunları yemesi çok keyifli, şeker hamurları ile süslerseniz yoğun bir taleple karşılaşmanız işten bile değildir.

Bir diğer satış tekniği de düğün ve kına gecesi organizasyonları yapan şirketler ile bağlantı sağlamanız. Gerek organizasyon şirketi tarafından, gerek ise şirketin size verdiği bilgiler ile düğün sahibine sizin tarafınızdan direkt satış yapılabilir.

Yani evde düğün kurabiyeleri yaparak para kazanmak için bir pazar bulmanız yeterlidir diyebiliriz.

Düğün Kurabiyesi Yapımı

Alttaki 2 videoyu izleyerek çok kolay düğün kurabiyeleri yapabilirsiniz.

Hali hazırda düğün kurabiyeleri yapıyorsanız satmak istiyorsanız alttaki yorum bölümüne ad soyad, şehir ve mail adresinizi yazarsanız ilgililer size ulaşabilirler.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here