Evde Mum Yapımı, Evde Dekoratif Mum Yaparak Para Kazanmak

Son derece keyifli bir hobi olarak başladığınız, evde mum yapımı işi, bir anda bakmışsınız sizin işiniz olmuş. Olmaz mı? Neden olmasın ki!

Dekoraratif süs eşyaları satan mağazalarda görürsünüz. Farklı kalınlıklarda, değişik boylarda, renk renk, şekil şekil mumlar. Kimi mat, kimi şeffaf olarak hazırlanmış dekoratif mumlar sizin de evde keyifle yapabileceğiniz uğraşlardandır.

Özellikle çıkan göz alıcı sonuçları izlediğinizde, sürekli farklı bir süsleme ile yeniden mum yapmak istersiniz. Evde mum yapımı o kadar keyif verir ki insana, hızını alamaz evin her köşesinde bir mum olur nerede ise.

Dekoratif Mum Pazarı

Son yıllarda aydınlatmanın ne kadar önemli olduğunu, fazla ışığın insanı yorduğunu hepimiz öğrendik. Dolayısı ile hem dekorasyon amaçlı hem de gözlerimizin dinlenebilmesi için zaman zaman evlerde mum yakar olduk. Bu da kendiliğinden dekoratif mum pazarı oluşmasına neden oldu.

Eğer, mum yapımı sizin de keyif aldığınız bir hobi ise bunu gelir getirecek bir iş haline getirebilirsiniz.  Öncelikle evde yaptığınız mumları komşularınıza, akrabalarınıza ya da arkadaşlarınıza göstermekle başlayabilirsiniz işe. Ardından pinterest gibi, instagram gibi sitelere üye olup, ürünlerinizi oralarda lanse edebilirsiniz.

Evde Dekoratif Mum Yapımı (Video)

Evde Mum Yaparak Para Kazanın

Bu sitelerden gelecek potansiyel müşterilerinizin memnuniyetleri, size yeni müşteriler getirecektir. Böylece evde mum yapımı sayesinde ek gelir elde etme imkanına kavuşursunuz. Unutmayın mumları aileniz ile yaparsanız, ailenizi toplayan bir aktiviteniz de olacaktır.

Mumlarınızı yapıyorsunuz ama satmak için bir pazarınız yoksa alttaki yorum bölümü mail adresiniz ve şehrinizle ilgili bir yorum yaparsanız ilgili kişilere ulaşmak sizin için daha kolay olur.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here