Evde Çağrı Merkezi İş İlanları 2020, Evde Çağrı Merkezi İşi İle Para Kazanın

Teknolojideki inanılmaz gelişmeler, artık evde kendi ortamınızda yapılabilecek işlerin sayısını her geçen gün arttırıyor. Bunlarda birisi de evde çağrı merkezi işi yaparak para kazanmak.

Sistem Nasıl İşliyor?

Son on yıllardır, Tüketici Hakları Yasası, Tüketici Dernekleri ve Tüketici Hakem Heyetleri derken, gelişen piyasa şartlarında tüketicinin geri bildirimleri çok önem kazandı. Üretici firmalar da pazar payından kendilerine düşeni çoğaltabilmek için, tüketicinin memnuniyet ve özellikle şikayetlerine önem verir oldu. Bu bağlamda, zaman zaman teknik destek sağlamak, zaman zaman tüketicinin şikayetlerini dinlemek ve bazen de istatistik çalışmalar yapabilmek için sürekli müşteriler ile ilişki sıcak tutuluyor. Bu da çağrı merkezleri sistemlerinin yayılmasına neden oluyor.

Çağrı merkezlerinde çalışanların görevleri, çoğu zaman tüketiciye ürün ya da hizmetin kullanımının detaylarını anlatmak, teknik bilgilerini arttırmak, şikayetlerini dinlemek ve müşterinin hizmetten memnun kalıp kalmadığını öğrenmek şeklinde oluyor. Ve artık çağrı merkezleri özellikle satış ağırlıkla çalışan kesimin evde kendi ortamında çalışmasına müsaade ediyor.

Evde Çağrı Merkezi Elemanı

Büyük telefon şirketleri ve büyük perakende mağazalar zincirleri artık, çok sayıda elemanını müşteri temsilcisi olarak çalıştırıyor. Gelişen koşullar artık evden çıkmadan çağrı merkezi ofisine bağlı olarak çalışmanıza olanak sağlıyor. Böylece de bu şekilde çalışan sayısı artarken, evden çalışarak ek gelir elde etmek de mümkün oluyor.

Evde çağrı merkezi işi ile para kazanmak istediğinizde tabii öncelikle bir call center ile bağlantıya geçmeniz gerekiyor.

Alttaki yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, şehrinizi ve aktif kullandığınız mail adresiniz ile birlikte iş deneyiminiz hakkında bir kaç cümle yazarak başvuruda bulununuz. Gelen iş ilanları size mail olarak gönderilecektir.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

11 BAŞVURULAR

  1. 2 yıl superonline çağrı merkezi müşteri temsilciliği 2 yıl Digiturk çağrı merkezi müşteri temsilciliği yaptım 3 yıl Digiturk te kalite uzmanı olarak devam ettim evde çağrı karşılama çağrı dinleme müşteri temsilcisi değerlendirme yapabilirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here