Evde Araba Kokusu Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Arabaların dikiz aynalarında sallanan, farklı şekillerde ve renklerde olan araba kokularını bilmeyeniniz yoktur sanırım! İşte bu araba kokularını evden paketleme yaparak para kazanmanız mümkün. Ek iş veren firmalar iş yüklerini hafifletmek için bu tür paketleme işlerini dışarıda yaptırmayı tercih ediyorlar.

Araba kokusu paketleme işi nasıl yapılır?

Bir kaç aşamadan oluşan araba kokusu paketleme işi oldukça basittir. Size verilecek olan farklı renk ve kokularda araba kokularının uçlarına lastik ipleri bağlayıp şeffaf ambalajına koyup yapıştırarak paketleme işini tamamlamış olursunuz. Şeffaf ambalajı kapatmanız için size özel yapıştırıcı verilecek, yapıştırıcıyı hafifçe ürüne bulaştırmadan sürüp paketin ağzını kapatacaksınız.

Paketleme işini bitirene kadar lazım olacak tüm malzemeyi firma yetkilisi size sayılı olarak verecek. Bu malzemeler şu şekilde;

 1. Şeffaf ambalaj
 2. Yapıştırıcı jel
 3. Lastik ip
 4. Koli
 5. Koli bandı
 6. Maket bıçağı

Firma yetkilisi araba kokusu paketleme işinin nasıl yapılacağını sırası ile anlatacak. Paketleme işlemi biten ürünleri kolilere nasıl yerleştireceğinizi de gösterdikten sonra, ürünleri sayıp işi size teslim edecek. Bitirdiğiniz işleri  iki günde bir yada hafta bir gelip teslim alacak.

Firma yetkilisi sizden teslim aldığı ürünleri detaylı kontrol edip saydıktan sonra ücret ödemenizi peşin olarak elden yapacak. Banka yoluyla ödeme almak istiyorsanız eğer söylediğiniz taktirde hesabınıza havale yapacak.

Ne kadar kazanırım?

Evde araba kokusu paketleme işinden ürün başına 50 kuruş kazanırsınız. Bu iş basit ve pratik olduğu için elinizi ne kadar hızlandırırsanız o kadar fazla kazanç elde edersiniz. Günde yaklaşık olarak 200 adet araba kokusu paketleme yapabilirsiniz. 200 paket işten 50 kuruş olarak günlük 100 TL para kazanabilirsiniz, bu da aylık olarak 3000 TL yapmakta.

Yani eşinizle, komşularınızla yada aile bireylerinizle düzenli ve temiz yapacağınız araba kokusu paketleme işinden aylık 3000 TL kazanmış olursunuz.

Aylık 3000 TL gelir elde edeceğiniz bu ek iş ilanını kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun. Hemen aşağıda yer alan evde araba kokusu paketleme ek iş ilanına başvuru yapıp gönderin bu fırsatı kaçırmayın.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

58 BAŞVURULAR

 1. Merhaba,
  Rize Fındıklı’da yaşıyorum. Tel kota paketleme işi için geri dönüş yaparsanız sevinirim. Küçük çocuğuma bakacak kimse olmadığı için dışarıda çalışamıyorum. İşe ihtiyacım var.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 2. Merhaba ben Kübra Aydın evde paketleme işi için yazıyorum 23 yaşındayım ve elim çok hızlıdır iki kızım olduğu için evden çıkamıyorum ve paketleme işine ihtiyacım var Eskişehir odunpazarında oturuyorum

 3. Merhaba ankara etlikte oturuyorum 22 yaşındayım iki çocuğum var bu işi onlar için istiyorum elim hızlıdır her türlü paketleme işini yaparım yardımcı olur musunuz lütfen

 4. Evde ek iş yapmak istiyorum ikiz çocuklarım var yetiştiremiyoruz eşime yardımcı olmak istiyorum annemle beraber yapacağım günlük 200 adet araba kokusu yapabilirim . Lütfen geri dönün Ankara Keçiören de ikamet ediyorum

 5. Merhaba, İstanbul Ümraniye’de ikamet etmekteyim. Daha önce paketleme işi ile ilgilendim. Ev hanımıyım, sizinle çalışmak isterim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Merhaba ben Sibel, Iğdır merkezde oturuyorum, ev hanimiyim.Çalismaya çok ihtiyacım var yalnız imkanlar burda kısıtlı olduğu için evde paketleme yapmak istiyorum.Ayrica bu işe, daha önce çalıştığım işlerden dolayı elimin yatkın olduğuna inanıyorum, dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 7. Ordu Altınordu. İnsan ister ise başaramayacağı üstesinden gelemeyeceği bir şey yoktur. Elbecerime güvenirim. Önce İşverene sonra kendime faydalı olabileceğime inanırım.

 8. Merhaba, Kocaeli/Karamürselde yaşamaktayım.25 yaşındayım.Üniversite mezunuyum.Ek işe ihtiyacım var. Evliyim çocuğumuz yok. Çok fazla arkadaşım var yardımcı olabilecek.İş konusunda pratik ve hızlı bir insanım.Dönüş sağlarsanız sevinirim.İyi çalışmalar..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here