Evde Antep Fıstığı Kırarak Para Kazanmak 2020

Evlerde Antep fıstığı kırma işi 2020 yılı birlikte ek işveren şirketler  evde çalışmak isteyenlere tanınmış önemli bir fırsattır. Kendi evlerinde çalışmak isteyenlere kolaylık sağlamak amacıyla bu işi yapan firmalar vardır. Fıstık kırma işinin maliyeti oldukça yüksektir. Bu nedenle evde ek olarak çalışmak isteyenlere fırsat vermek amacıyla bu işi yapan şirketler hem kendileri fazla masraftan kurtulmuş oluyor hem de evde çalışanların aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen insanlara fırsat yaratmıştır.

Bu İş Nasıl Yapılır?

Antep fıstığı kırma işi oldukça rahat bir iş fırsatı tanıyan Antep fıstığı kırma işi size çuvallarla gönderiliyor. Kırmanız gereken Antep fıstıklarıkırıldıktan sonra başka çuvala doldurup işinizi hızlı bir şekilde yaptığın zaman ayda ortalama 2 bin TLkazanabilirsiniz.

İşin Yapım Zamanı ve Teslimi

Evde Antep fıstığı kırarak para kazanma işi için kabul ettiğiniz zaman altı çuval Antep fıstığı istenir. Bufıstıkları da ortalama 1 ay içinde kırmanız gerekmektedir.İstenilen zamanda işinizi yetiştiremezseniz sizinle bir daha çalışmazlar. Bu yüzden durumu önceden tahmin ederek hareket eden ve oldukça kalabalık bir aile iseniz zamanında yetiştirebilirsiniz. Küçük çekirdek aileyseniz altı çuval fıstığı bitirmeniz zor olur

Antep fıstıkları Nerden Temin Edilir?

Evde Antep fıstığı kırmak için gerekli olan malzemeler anlaştığınız şirket tarafından temin edilecektir. İşleri bitirdiğiniz zaman ücretini peşin olarak alacaksınız.

Tavsiyemiz size en yakın büyük bir kuruyemişçi ile gidip görüşmeniz olacaktır. Çünkü 60-75 tl olan kabuklu fıstık kırıldığı zaman iç olarak 140-150 tl den alıcı bulmaktadır. Buda kuruyemişçilerin işine gelmektedir. Tek bir kuruyemişçi ile çalışacaksınız diye bir şey yoktur. Yetiştirebildiğiniz kadar iş bağlayabilirsiniz. Bizim tavsiyemizle bu işi yapan çok takipçimiz vardır.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

2 BAŞVURULAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here