Evde Abiye Kıyafet İşleme Süsleme Yaparak Para Kazanmak 2020

Ev hanımlarının ek gelir elde edebilmek ve ekonomik anlamda katkı sağlayabilmesi adına evlerinden çeşitli işler yaptıkları biliniyor. Şirketlerin, firmaların önceden belirledikleri evlere verdikleri işlerin günlük bir yere gitme derdini ortadan kaldırdığını söyleyebiliriz. Her şeyden önce abiye kıyafet süsleme işi yapabilmek için bu anlamda yetenekli olmak şart.

Her ev hanımının yapabileceği işlerden olmadığını söylemekte fayda bulunuyor. El iğnesini her hanım kullanamıyor. Gerçekten el iğnesi kullanabilen hanımlara küçük bir eğitim verilerek bu anlamda gelişmesi sağlanabiliyor. Zahmetli olduğu kadar kazançlı da bir iş olan abiye kıyafet süsleme işinde tek bir kıyafetten 200 TL’ye kadar gelir elde etmek mümkün. Ek gelirden daha ziyade düzgün yapıldığında ana gelir haline gelebilecek kazançlı bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanda hayal gücü ve yetenekleri yeterli seviyelerde olan hanımların bugün en kötü işte 50 TL gibi bir rakam aldığı görülüyor. Günlük bir abiye kıyafetin bitirilmesi halinde aylık ciddi sayılabilecek bir rakamda ele geçebiliyor. Bazı kıyafet türlerinin 4-5 katı fiyatlara yaptırılabildiğini söylemek mümkün.

Firmaların yetenekli hanımlara olan ihtiyacı her zaman bulunuyor. Firma açısından vakit kaybı ve külfet sayılabilecek bir işi evlere yetenekli hanımlara vermeleri pek çok insana umut kaynağı olmuştur. Evde abiye kıyafet süsleme işi veren firmalar araştırması ile yaşadığınız şehirde bu tarz firmalara ulaşmanız mümkün. Düzenli bir biçimde düzgün çalışacağınız bu işte güzel kazançlar elde edilebiliyor.

Size örnek iki video ekleyelim

Süsleme işi ile uğraşıyorsanız alttaki bölüme yaşadığınız şehir ile birlikte iletişim bilgisi yazarsanız iş verenler daha çabuk ulaşırlar.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

3 BAŞVURULAR

  1. Merhaba. Her türlü abiye dikim işi yapıyorum. Benimle bu işi yapan yakınlarım var. Aldığım her işi temiz yapar ve temiz teslim ederim. Hayırlı bir cevap bekliyorum.

  2. Merhaba ev hanımıyım 7 yıldır boncuk işleme montalama yapıyorum elim çok iyidir benimle çalışmaktan pişman olmazsınız
    Kağıthane Gültepe de oturuyorum lütfen bana ulaşır mısınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here