Dizilerde Figüranlık Yaparak Para Kazanmak 2020

Günümüzde asgari ücretle evini geçindirmeye çalışıp bir gün hiç ummadığı şöhretlere kavuşarak zengin olan çoğu kişi vardır. Aslında para kazanmak isteyenler için iş fırsatı çok fazla. Herkes ilgili ve yetenekli olduğu alanlara yöneldiğinde birçok kişi için yeni iş fırsatları doğuyor. Dizilerde figüranlık yaparak para kazanmak günümüzde de birçok kişinin kazanç kapısı olmuştur. Siz de dizi izlerken bazı oyuncuları kast ederek ”Ben bundan daha güzel oynarım” düşüncesine kapıldıysanız emin olun ki yapabilirsiniz. Çoğu figüran hiç ummadığı bir anda kavuşuyor şöhrete.

Dizilerde figüranlık yapmak zor iş ya da bu iş bizden geçti diye de düşünmeyin. Çünkü bu işin yaşı yok ve herhangi bir fiziksel özellik ya da güzellik de gerektirmiyor. Dizilerde figüranlık yapmak içinse oyuncu ajanslarına başvurmanız yeterli. Ajans sizde herhangi bir yetenek görürse ya da size uygun bir rol olursa sizinle irtibata geçecektir. Tek bir rolde bile 70 TL kadar kazanç elde ediyorsanız. Bazı rollerin çekimleri daha uzun sürerken eğer yetenekli olduğunuz keşfedilirse daha fazla iş teklifi alıyorsunuz.

Sizi evden alıp eve bırakan, gün içerisinde yeme içme ihtiyaçlarınızı dahi karşılayan bir iş istiyorsanız önerimiz figüranlık yaparak para kazanmak için ajanslara başvurmanızdır. Şunu da belirtmeliyiz ki bu işte tecrübe kazanmak için kendinize biraz zaman tanımanız yeterli olacaktır. Dizilerin günümüzdeki popülerliği nedeniyle bu işten ciddi kazançlar sağlamanız mümkündür.

Figüranlık yapmak isterseniz alttaki bölüme iletişim bilgilerinizle birlikte yaş boy kilo ile birlikte kendiniz hakkında bilgi veriniz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

2 BAŞVURULAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here