Broşür Dağıtımı İş İlanları 2020

Yeni açılan firmaların tanıtımı ya da satılan ürünlerin tanıtımları için broşür dağıtımı işinde sürekli olarak çalışacak eleman ihtiyacı bulunmaktadır.

Sürekli bir işten ziyade sadece ihtiyaç olunacak zamanlarda bu görevlerde elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Genel olarak öğrencilerin ve gençlerin çalışması ve çalıştırılması tercih edilmektedir. Firmalar kendi bünyelerindeki insan kaynakları departmanlarında bu kişilere görev verdikleri gibi aynı zamanda bu hizmetleri veren ajanslarla da çalışmaktadırlar.

Broşür Dağıtımı İçin Ne Kadar Ücret Verilir?

Çalışılacak güne ve yapılan işe göre alınacak ücretlerde farklılıklar görülmektedir. Sürekli bir iş olmaktan ziyade belirli zamanlarda yapılabilecek olmasından dolayı aylık belirli bir kazancı olmayacaktır. Bu nedenle broşür dağıtımı için verilecek olan ücret günlük olacaktır.

Broşür Dağıtımı Çalışma Saatleri Nasıldır?

Firmaların ihtiyaçlarına göre tanıtım amaçlı olarak yapılacak  olan broşür dağıtımı işi için günlük belirli saatlerde çalışılmaktadır. Genel olarak firmalar dağıtılacak olan broşürler için hedef kitle belirlemelerinin ardından dağıtılacak olan bölgeyle ilgili bir sınır oluşturmaktadır. Belirlenen bu alanda broşür dağıtım işi çalışma saatinden ziyade eldeki broşürlerin bitmesi ile iş de bitecektir.

Broşür dağıtıcısısınız iş bulamıyorsanız yada bu işi yapmak istiyorsanız alttaki bölüme kendinizi bir kaç cümle ile anlatarak yazınız.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here