Bayram Destek Elemanı İş İlanları 2020

Genel olarak giyim firmalarının bayramlardaki yoğun işlerinden dolayı aldıkları bayram destek elemanı hem kısa süreli iş imkanı sağlarken hem de işi öğrenmelerine imkan doğurmaktadır.

Bayram destek elemanları Defacto, LCWaikiki, Koton, Bim, A101, Şok, Gratis, Mango, Watsons, Colins, Adidas, Nike, Hummel, Avva, Damat, Hatemoğlu, Kiğılı, Carrefoursa, Migros, Kipa, Flo, Deichman gibi firmalarının sürekli olarak yoğun dönemlerde asıl ekibe destek vermek için kullandıkları süreli işçilerdir. Genel olarak bayramdan önceki ve bayram dönemlerindeki yoğunlaşan satış  işlerinde destek vermek üzere çalıştırırlar.

Bayram Destek Elemanları Ne Kadar Kazanır?

Bayram destek elemanları çalıştıkları günlere göre ücret kazanırlar. Firmaların politikalarına göre değişiklik yaşanan bu ücretler için genel olarak asgari ücretin günlük karşılığı olan tutardan yüksek olmaktadır. Bayram destek elemanlarını maaşları çalıştıkları güne göre artacaktır.

Bayram Destek Elemanlarının Çalışma Saatleri Nasıldır?

Bayram destek elemanları günlük yoğun olan saatlerde firmanın belirleyeceği vardiya aralıklarında çalışmaktadır. İş kanununa göre günlük olarak en fazla 11 saat çalıştırılabilecekleri ve bu süre içerisinde en az 2 saat ara dinlenmelerinin bulunması gerekmektedir. Bayram destek elemanlarının çalışma saatleri bu kanun maddesine göre ayarlanmaktadır.

Hangi firmada deneyim süreniz ile birlikte alttaki bölgeye yazarsanız sizinle iletişim kurulabilir.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here