Bayan Sekreter İş İlanları 2020

İş verenler genel olarak çalıştıracak olan sekreterlerin bayan olmalarını tercih ederler. Bayan sekreter eğer bu meslekte çalışmak istiyorsanız kolaylıkla iş bulabileceğiniz mesleklerden birisidir.

Büyük şirketlerde yönetici asistanı gibi pozisyonlarda alınacak olan görevlerin dışında genel olarak sekreterler gelen telefonlara cevap vermek, sekreteri olduğu departman yöneticisinin randevularını ve görüşmelerini organize etmek gibi işler yapmaktadır.

Bayan Sekreter Maaşları Ne Kadardır?

Yapılacak olan işe, verilecek görevlere ve sizin yetkinliklerinize göre alacağınız maaşlarda değişiklik gösterecektir. Bayan sekreter maaşları genel olarak asgari ücret dolaylarında olsa da verilen görevlere göre de farklılık gösterebilecektir.

Bayan Sekreter Çalışma Saatleri Nasıldır?

Bayan sekreterler genel olarak normal mesai saatleri içerisinde çalışmaktadırlar. Günde yaklaşık olarak 9 saat kadar çalışmaları beklenmektedir. Bu durum çalışılacak yerlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak iş kanununa göre bu saatler normal çalışma saatleri olarak görülmektedir. Fazla çalışmalar için ya telafi izni ya da fazla mesai ücreti verilmek zorundadır.

Bayan sekreter iş imkanları oldukça fazladır. Eğer bu bölümde tecrübeli iseniz kısa süre içerisinde kolaylıkla iş bulabileceksiniz demektir.

Sekretersiniz ve iş bulamıyorsanız alttaki bölümü doldurmanızı rica ediyoruz.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here