Anket Doldurma (Anketör) İş İlanları 2020

Firmaların AR-GE çalışmaları içerisinde yaptırmış oldukları anketörlük işleri ile özellikle öğrenciler için harçlıklarını çıkartmak oldukça kolay olacaktır.

Firmaların yeni çıkartacakları ürünler ya da çıkartmış oldukları ürünler hakkında insanlardan bilgi almak amacıyla da yaptırılacak olan anketlerin yapılması için anketörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Son dönemlerde oldukça önemli bir hal alan anketörlük işi için iş imkanları oldukça geniştir.

Anketörlük Kazançları Nasıldır?

Firmalar genel olarak insanlarla yüz yüze soru sorarak anketlerin doldurulmasını isterler. Yapılacak olan anketlerin sayılarına göre ödeme yapıldığı için bu anketlerin gerçek kişiler ile yapılmasını isterler. Buna göre yapılacak olan anketlerin sayılarına göre anketörlük kazançları değişiklik gösterecektir.

Anketörlerin Çalışma Saatleri Nasıldır?

Anketörler genel olarak sahada ve insan popülasyonunun yüksek olduğu yerlerde görev yaparlar. Genelde sabahtan akşama kadar sürecek olan bu işin yapılması için yoğun bölgeler ve insanların geçiş güzergahlarında olan bölgeler tercih edilmektedir. Anketörlere verilecek olan hedeflerin tutturulması ve daha fazla para kazanmak isteyenlerin durumlarına göre anketörlerin çalışma saatleri değişiklik göstermektedir. Bu şekilde ne kadar çok çalışılırsa o kadar çok para kazanılacaktır.

Sizde anketörlük yapmak istiyorsanız yada anketörsünüz ve iş arıyorsanız alttaki bölüme bilgilerinizi bize iletin kendinizi bir cümle ile anlatarak.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here