Motorlu Paket Servis Elemanı 2020

A2 ehliyetli servis elemanı genellikle paket servis hizmeti ile çalışan firmalar için talep görüyor. Fast food yemek noktaları bu personelleri vardiyalı olarak çalıştırabiliyor. Dolayısıyla ek iş yapmak isteyenlerin vazgeçilmez mesleği oluyor.

A2 ehliyetli servis elemanı çalışma saatleri kışın 7.5 saatken, yaz aylarında 8 – 10 saati bulabiliyor. Elbette fazla çalışma mesaisi kapsamında ücretlendirmesi yapılıyor. Ayrıca bu meslekte çalışanlar bahşiş gibi yan haklara da sahip oluyor.

A2 Ehliyetli Servis Elemanının Görevleri

A2 ehliyetli servis elemanları, bağlı bulundukları işyerlerinin siparişlerini müşterilere zamanında götürmekle yükümlüdür. Ayrıca ihtiyaç halinde işyerinde de servis elemanı olarak görevlendirilirler.

A2 ehliyetli servis elemanları haftanın 6 günü çalıştırılabilirler. Ancak ek iş kapsamında çalışan personeller haftanın 2 – 3 – 4 ya da 5 günü de hizmet verirler. Yemek ihtiyaçları çalıştıkları noktalar tarafından karşılanır. Ayrıca sosyal sigorta hakları da bulunur. Resmi tatillerde çalışırlar ise ekstra ücret alabilirler. A2 ehliyetli servis elemanı maaşları çalıştıkları vardiya ve saate bağlı asgari ücret ile bahşişler hariç 3500 TL arasında değişiklik gösterir.

A2 ehliyetiniz var ve iş arıyorsanız daha önceki yaptığınız işler ile birlikte alttaki bölüme yazmanız gerekmektedir.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurevdepaket

Başvuru sonuçları uygulamadan yayınlanacaktır indirmek için TIKLAYIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here